مجموعه قوانین زیر جهت پیشبرد اهداف آموزشی کد آکادمی و انجام خدمات بهتر به کاربران این وب سایت در نظر گرفته شده است:

  • بند 1 - کپی رایت: آموزش هایی که شما در کد آکادمی به آن دسترسی پیدا می کنید،انحصارا توسط این وب سایت تهیه شده و زحمت زیادی بابت تهیه هر دقیقه از آموزش ها بکار رفته است. لذا کاربران محترم در نظر داشته باشند که ارائه آموزش ها به دیگران، علاوه بر اینکه از نظر اخلاقی عمل پسندیده ای نیست، قابل پیگرد قانونی نیز می باشد.
  • بند 2 - پرداخت: شما میتوانید از طریق درگاه پرداخت وب سایت جهت پرداخت هزینه پکیج ها اقدام کنید. بلافاصله پس از پرداخت، لینک های دانلود به شما نمایش داده می شود. در نظر داشته باشید که شما می توانید تا 7 روز پس از پرداخت به لینک های دانلود دسترسی داشته باشید.
  • بند 3 - دریافت پستی: کاربران می توانند جهت دریافت پستی محصولات، موقع خرید و در صفحه سبد خرید، تیک مربوطه را بزنند. پس از پرداخت علاوه بر اینکه به لینک دانلود دسترسی پیدا می کنید، بسته برای شما به همان آدرس پستی ارسال خواهد شد که در پنل کاربری خود وارد کرده اید.
  • بند 4 - پشتیبانی: کاربرانی که پکیج کامل هر دوره را تهیه کرده اند، می توانند هر گونه سوال تخصصی مرتبط با همان دوره را از قسمت پشتیبانی سایت و به صورت تیکت ارسال نمایند.
  • بند 5 - پشتیبانی در تلگرام و یا به صورت تلفنی : تلگرامی که با شماره 9397660086 فعال است، صرفا جهت پاسخگویی به مشکل در دانلود و یا پرداخت وجه و خطا در نمایش لینک های دانلود، خطا در نمایش ویدیو ها و همینطور مشاوره خرید آموزش ها می باشد. کاربران در صورت عدم دسترسی به تلگرام می توانند تماس برقرار نمایند.
  • بند 6 - با خرید پکیج کامل هر فصل است که می توان به پنل پشتیبانی آن دوره دسترسی داشت. بنابراین در هنگام خرید دقت نمایید که آیا می خواهید دوره را به صورت کامل تهیه کنید و یا تک فصل. با خرید دوره کامل علاوه بر تخفیفی که برای شما در نظر گرفته می شود، می توانید به قسمت پشتیبانی نیز دسترسی پیدا کنید.
  • بند 7 - استفاده از کلمات و جملات ناشایست و به دور از احترام و ادب نسبت به کاربران دیگر و یا مدیریت سایت، می تواند منجر به مسدود شدن حساب کاربری به صورت دائم و بدون اطلاع قبلی شود. همینطور ارسال تیکت هایی که اسپم شناخته شوند نیز می توانند باعث مسدود شدن حساب کاربری شوند.
  • بند 8 - کاربران محترم در نظر داشته باشند که قبل از خرید، از نصب ابزارها بر روی سیستم خود اطمینان پیدا کنند.