پیشنهاد ویـژه
: :

پکیج های کامل برنامه نویسی اندروید با جاوا + اندروید با سی شارپ + اندروید با کاتلین
244 هزار تومان   99 هزار تومان

تخفیف ویژه


آموزش برنامه نویسی اندروید با کاتلینبه دوره برنامه نویسی اندروید با زبان کاتلین خوش آمدید!

همانطور که می دانید گوگل رسما زبان کاتلین را به عنوان زبان برنامه نویسی اندروید انتخاب و آن را به اندروید استودیو اضافه کرده است. زبان کاتلین زبانی است که نسبت به جاوا ساده تر بوده و در عین حال از قدرت بیشتری نسبت به جاوا بر خوردار است.

در زیر تعدادی فایل صوتی آماده شده است که می توانید جواب سوالات خود را درباره زبان کاتلین و همینطور این دوره بدست آورید.کاتلین
مدت ویدیوها حجم فایل ها قیمت این فصل
~3000 mb رایگان


1- jdk-9_windows-x64_bin.rar

نسخه 64 بیتی JDK

دانلود با لینک مستقیم

1- jdk-9_windows-x86_bin.rar

نسخه 32 بیتی JDK

دانلود با لینک مستقیم

2- android-studio-bundle-162.4069837-windows.part1.rar

اندروید استودیو نسخه 32 بیتی و 64 بیتی - قسمت اول

دانلود با لینک مستقیم

2- android-studio-bundle-162.4069837-windows.part2.rar

اندروید استودیو نسخه 32 بیتی و 64 بیتی - قسمت دوم

دانلود با لینک مستقیم

3- android-studio-ide-171.4333198-windows.zip

فایل آپدیت نسخه 3 اندروید استودیو

دانلود با لینک مستقیم

settings.jar

فایل تنظیمات اندروید استودیو

دانلود با لینک مستقیم

dot net framework 4.0 32 & 64 bit

پشنیاز مشاهده ویدیوها

دانلود با لینک مستقیم
مدت ویدیوها حجم فایل ها قیمت این فصل
01:12:03 ~146 mb رایگان


1- نصب اندروید استودیو در ویندوز

در این جلسه نحوه نصب ابزارها را فرا خواهید گرفت.

دانلود با لینک مستقیم

2- پیکربندی محیط توسعه

در این جلسه، به پیکربندی و انجام تنظیمات ضروری اندروید استودیو می پردازیم. این جلسه بسیار مهم است. چرا که در این جلسه است که یاد خواهید گرفت چگونه می توان خطاهای متداول اندروید استودیو موقع ساخت پروژه را بر طرف کرد.

دانلود با لینک مستقیم

3- ساخت اولین پروژه و معرفی محیط اندروید استودیو

در این جلسه به بررسی ساختار یک پروژه اندرویدی می پردازیم. همینطور یک برنامه کوچکی نوشته تا بتوانید درک درستی از نحوه نوشتن برنامه های اندرویدی در اندروید استودیو بدست آورید.

دانلود با لینک مستقیم

4- ساخت ایمولاتور

این جلسه نیز بسیار مهم است. چرا که به ساخت ایمولاتور (شبیه سازی اندرویدی) می پردازیم و امکاناتی که یک ایمولاتور می تواند برای ما به عنوان برنامه نویس در دسترس قرار دهد را بررسی خواهیم کرد.

دانلود با لینک مستقیم

5- اتصال دیوایس واقعی به اندروید استودیو

اتصال دستگاه اندرویدی تان به اندروید استودیو مستلزم نصب درایور و انجام تنظیماتی بر روی دیوایس اندرویدی است که در این جلسه آنرا پوشش داده ایم.

دانلود با لینک مستقیم
مدت ویدیوها حجم فایل ها قیمت این فصل
01:42:16 ~166 mb رایگان


1- کار با val و var

در این جلسه با تعریف متغیر و ثابت val آشنا خواهید شد. همینطور با نوع های داده مختلف عددی، رشته ای و بولین نیز آشنا خواهید شد.

دانلود با لینک مستقیم

2- تمرین به همراه جواب ویدیویی تمرین

تمرینات را حتما انجام دهید. اینکه ویدیو ها را ببینید و متوجه بشوید یک طرف، و طرف دیگر این است که خودتان هم بتوانید آنها را انجام دهید.

دانلود با لینک مستقیم

3- کار با رشته ها

این جلسه یکی از مهمترین جلسات این فصل است. چرا که رشته ها معمولا در نوشتن برنامه های اندرویدی استفاده می شوند. اگر لازم بود، مجددا این جلسه را مشاهده کنید. در این جلسه خواهید دید که چه امکاناتی را زبان کاتلین در هنگام کار با رشته ها در اختیار شما قرار می دهد. این امکانات قبلا در زبان جاوا وجود نداشت.

دانلود با لینک مستقیم

4- دستور شرطی if

دستور if دستوری است که با استفاده از آن می توانیم رفتارهای متفاوت نسبت به شرایط مختلف در برنامه ایجاد کنیم. این دستور نیز از دستورات بسیار پر کاربرد در برنامه نویسی است.

دانلود با لینک مستقیم

5- تمرین به همراه جواب ویدیویی تمرین

در تمرینات ارائه شده، معمولا نکات ریز برنامه نویسی نیز آموزش داده شده است. بنابراین پیشنهاد می شود با دقت و تا آخر تمرینات را مشاهده کنید.

دانلود با لینک مستقیم

6- شکل دوم دستور if

جهت ایجاد انعطاف بیشتر در دستور if نیاز است حالت های دیگر این دستور را نیز بیاموزید که در انتهای این جلسه بر حالت های مختلف این دستور تسلط پیدا خواهید کرد.

دانلود با لینک مستقیم

7- کار با دستور when

این دستور نیز از آن دسته امکاناتی است که فقط آنرا در زبان های جدیدی مثل کاتلین مشاهده خواهید کرد. دستوری فوق العاده پر قدرت که در عین حال میزان کد نویسی را نیز کاهش می دهد.

دانلود با لینک مستقیم

8- گسترش دستور when

دستور when نیز دارای حالت های مختلف است که ترجیح دادم جهت حفظ رعایت زمان هر جلسه، آن را در جلسه ای جداگانه بررسی کنم.

دانلود با لینک مستقیم
مدت ویدیوها حجم فایل ها قیمت این فصل
00:49:23 ~122 mb رایگان


1- نمایش Toast

در این جلسه یاد خواهید گرفت چگونه می توان پیام های برنامه را در قالب Toast به کاربر نمایش داد.

دانلود با لینک مستقیم

2- کار با Edit Text

از Edit Text برای دریافت ورودی های برنامه از کاربر استفاده می کنیم.

دانلود با لینک مستقیم

3- کار با Radio Button

زمانی که بخواهیم چند گزینه را پیش روی کاربر گذاشته و انتخاب یک گزینه مد نظر ما باشد، می توانیم از Radio Button استفاده کنیم.

دانلود با لینک مستقیم

4- کار با Check Box

زمانی که لازم باشد کاربر از بین چند گزینه، هیچ، یک یا چند تای آنها را انتخاب کند، بایستی از Check Box استفاده کنیم.

دانلود با لینک مستقیم
مدت ویدیوها حجم فایل ها قیمت این فصل
00:48:43 ~199 mb رایگان


1- معرفی پروژه محاسبه گر سود بانکی

پروژه محاسبه گر سود بانکی قرار است اولین تجربه شما در نوشتن برنامه های کاربردی باشد. در این برنامه کاربر مبلغی را وارد کرده و بر اساس نوع سپرده گذاری، سود حاصل از آن نمایش داده خواهد شد. در مسیر نوشتن این پروژه نکات ریز و درشت بسیاری فرا خواهید گرفت. نکاتی که حتی ممکن است کسانی که خود را برنامه نویس اندروید می دانند، آنرا رعایت نکنند و یا از آن اطلاع نداشته باشند. مواردی که قرار است در این پروژه یاد بگیرید عبارتند از اضافه کردن پلاگین به اندروید استودیو، کار با پوشه Values، استفاده از دستور Return، تبدیل رشته به عدد، تغییر عنوان برنامه، کار با Image View، تفاوت واحد sp و dp ، بلاک و سطح دسترسی متغیرها و ... می باشد.

دانلود با لینک مستقیم

2- طراحی رابط کاربری پروژه

در این جلسه رابط کاربری برنامه را طراحی خواهیم کرد. چند مورد در طراحی حرفه ای رابط کاربری در این جلسه به شما آموزش داده می شود. بنابراین نکات آموزشی این جلسه را به خوبی به خاطر بسپارید.

دانلود با لینک مستقیم

3- کد نویسی پروژه

بعد از طراحی رابط کاربری، نوبت به این است که به برنامه جان داده و کد نویسی آن را شروع کنیم. در این کد نویسی موارد یاد گرفته شده در فصل های قبلی استفاده می شوند.

دانلود با لینک مستقیم

4- اصلاح برنامه

و در نهایت بعد از طراحی و نوشتن کد برنامه، چند نکته باقی می ماند که به برنامه یک ظاهر حرفه ای تری در هنگام تعامل با کاربر بدهیم.

دانلود با لینک مستقیم
مدت ویدیوها حجم فایل ها قیمت این فصل
01:18:27 ~189 mb 15 هزار تومان


1- معرفی دوره و پروژه Chop Chop

در این فصل یاد خواهید گرفت چطور ظاهر برنامه های خود را به صورت حرفه ای طراحی کنید. Constraint Layout جدید ترین لیآت برنامه نویسی اندروید است که با قدرت خود توانسته جای سایر لیآت ها را بگیرد. بنابراین تمرکز اصلی ما در این فصل بر روی Constraint Layout می باشد. بعد از اینکه تکنیک های مختلف کار با این لیآت را یاد گرفتید، رابط کاربری پروژه Chop Chop را شروع خواهیم کرد و از این تکنیک ها در قالب یک اپ واقعی استفاده می کنیم.

  

2- معرفی لیآت های قدیمی اندروید

در این جلسه یک بررسی کوتاهی بر لیآت های قدیمی در اندروید خواهیم کرد که یک آشنایی اولیه نسبت به نحوه چیدمان ویوها تا قبل از Constraint Layout داشته باشید.

  

3- مقدمات کار با Constraint Layout

در این جلسه به مقدمات کار با Constraint Layout خواهیم پرداخت و با مفاهیم ایجاد connection، حذف connection، حالت های مختلف Match Constraint, Fixed, Wrap Content , Margin آشنا خواهید شد.

  

4- کار با Baseline

Baseline امکانی است که با استفاده از آن می توانیم اجزای متنی موجود در رابط کاربری را بر اساس خط پایه تراز کرد.

  

5- ایجاد زنجیره ای از ویوها

در این جلسه با یک امکان پر قدرت Constraint Layout کار خواهیم کرد که به ما امکان ایجاد زنجیره ای از ویوها را می دهد. این زنجیره باعث می شود ویوها یک ارتباط زنجیروار در چیدمان خود داشته باشند.

  

6- مشخص کردن نسبت برای پهنا و ارتفاع

در بسیاری مواقع لازم می شود برای ویوها یک نسبت طول به عرض مشخص شود. این کار را در این جلسه فرا خواهید گرفت.

  

7- استفاده از Guideline

خطوط راهنما یکی دیگر از امکانات پر قدرت در Constraint Layout می باشد. جذابیت و قدرت هر کدام از امکانات Constraint Layout، یک برنامه نویس را به وجد خواهد آورد!

  

8- طراحی رابط کاربری پروژه Chop Chop

در این جلسه و دو جلسه آینده، با استفاده از مطالب آموزش داده شده در جلسات قبلی، رابط کاربری پروژه Chop Chop را طراحی خواهیم کرد.

  

9- اضافه کردن Layout مخصوص حالت Landscape

این جلسه مکمل جلسه قبلی است. در این جلسه یک لیآت مخصوص حالت landscape پروژه ایجاد می کنیم.

  
مدت ویدیوها حجم فایل ها قیمت این فصل
01:10:47 ~183 mb 10 هزار تومان


1- معرفی فصل و پروژه

در این فصل مهم قرار است یاد بگیرید چطور می توان از چند اکتیویتی در برنامه های اندرویدی استفاده کرد. پروژه ای که قرار است بر مبنای آن کار با چند اکتیویتی را فرا بگیرید، پروژه "خلافی خودرو" است که رابط کاربری آن را طراحی کرده و بین چند اکتیویتی آن ارتباط برقرار می کنیم. همینطور برای ویوها نیز استایل تعریف می کنیم. و در نهایت با چرخه حیات اکتیویتی آشنا شده و مثالی از کاربرد آنرا مشاهده می کنید.

  

2- طراحی اکتیویتی اول + تعریف استایل

در این جلسه اولین اکتیویتی پروژه "خلافی خودرو" را طراحی می کنیم. همینطور استایلی تعریف کرده و آنرا به ویو Button اختصاص می دهیم.

  

3- ساخت اکتیویتی دوم پروژه

در این جلسه اکتیویتی دوم پروژه را طراحی کرده و آنرا از طریق کلیک بر روی دکمه ای که در اکتیویتی اول است باز می کنیم. همینطور یاد خواهید گرفت چطور می توان به سیستم عامل اندروید، اکتیویتی اصلی برنامه را از بین چند اکتیویتی معرفی کرد.

  

4- نمایش اکتیویتی سوم و ارسال مقدار به آن

در این جلسه اکتیویتی سوم پروژه را ایجاد کرده و این بار علاوه بر اینکه از طریق اکتیویتی دوم آن را باز می کنیم، مقداری نیز به آن ارسال می کنیم.

  

5- چرخه حیات اکتیویتی

در این جلسه با مبحث مهم چرخه حیات اکتیویتی آشنا می شوید. هر اکتیویتی می تواند در وضعیت های مختلفی قرار بگیرد که با قرار گرفتن در وضعیت خاصی، فانکشن مخصوص به آن به صورت خودکار صدا زده می شود، مانند فانکشن onCreate, onStop و... که می توانیم در هر کدام از این فانکشن ها کد مناسبی را بنویسیم.

  

6- تمرین به همراه جواب

در این تمرین هدف آموزشی آن است که شما بتوانید مهارت های جستجو در گوگل را تمرین کنید. سعی کنید با گوگل دوست باشید!

  
مدت ویدیوها حجم فایل ها قیمت این فصل
00:33:22 ~60 mb 10 هزار تومان


1- حلقه تکرار for

در این فصل و فصل بعدی دو بحث بسیار مهم در برنامه نویسی اندروید را فرا خواهید گرفت. این فصل مختص به حلقه ها است. حلقه ها برای اجرای دستور یا دستوراتی به تعداد مشخص و یا تا زمان برقراری شرطی، بکار می روند. در این جلسه حلقه تکرار for بررسی خواهد شد.

  

2- حلقه های تو در تو

در این جلسه حلقه های تکرار تو در تو را فرا خواهید گرفت. به عبارتی می توانید از یک حلقه تکرار در حلقه تکرار دیگری استفاده کنید.

  

3- کار با حلقه while

این جلسه به معرفی حلقه while و نحوه استفاده از آن می پردازد.

  

4- کار با حلقه do-while

در این جلسه با حلقه do-while آشنا می شوید. این حلقه مشابه حلقه while است با این تفاوت که دستورات بدنه آن حداقل یک مرتبه اجرا می شوند.

  

5- کنترل حلقه با Continue و Break

در این جلسه با استفاده از دستورات Continue و Break اجرای بدنه حلقه ها را کنترل و مدیریت می کنیم.

  
مدت ویدیوها حجم فایل ها قیمت این فصل
00:57:46 ~100 mb 15 هزار تومان


1- معرفی فصل

در این فصل در رابطه با کالکشن ها مطالبی را خواهید آموخت. کالکشن ها نیز از جمله مباحث پایه ای در برنامه نویسی اندروید می باشند. به این دلیل که شما باید بتوانید اطلاعاتی را که از منابع مختلف مانند دیتابیس، وب سرویس و ... بدست می آورید را در چیزی ذخیره کنید.

  

2- استفاده از آرایه

آرایه اولین کالکشنی است که بررسی می کنیم. این جلسه شالوده سایر جلسات است.

  

3- پیمایش آرایه

پیمایش در آرایه به معنای استفاده از یک ساختار تکرار مانند حلقه for در بین تمام خانه های یک آرایه است. در این فصل از حلقه for بسیار استفاده خواهیم کرد.

  

4- کار با ArrayList

این کالکشن مانند Array است با این تفاوت که قابلیت این را دارد که بعد از تعریف آرایه، طول آن را تغییر دهیم.

  

5- کار با HashMap

این کالکشن برای نگهداری مقادیر به صورت "کلید مقدار" است.

  

6- معرفی کالکشن های کاتلین

  

7- بررسی listOf , arrayListOf

در این جلسه معادل Array و ArrayList را بررسی خواهیم کرد.

  

8- بررسی mapOf , hashMapOf

در این جلسه معادل HashMap را بررسی خواهیم کرد.

  
مدت ویدیوها حجم فایل ها قیمت این فصل
00:24:48 ~41 mb 10 هزار تومان


1- معرفی فانکشن

در این فصل بر مبحث فانکشن (function) مسلط خواهید شد. فانکشن معادل متد در زبان های برنامه نویسی دیگر است. با استفاده از آن می توانیم یک نظم و دسته بندی در کد برنامه ایجاد کنیم. همینطور می توانیم بلاک های کد را نام گذاری کرده و از آنها استفاده مجدد کنیم.

  

2- تعریف و استفاده از فانکشن

در این جلسه اولین نوع فانکشن را تعریف کرده و از آن استفاده می کنیم.

  

3- تعریف ورودی برای فانکشن

در این جلسه برای فانکشن ورودی هایی تعریف می کنیم که فانکشن مورد نظر بر اساس ورودی دریافت شده اجرا شود.

  

4- برگرداندن مقدار از فانکشن

همینطور می توانیم فانکشن را به گونه ای تعریف کنیم که مقداری را به عنوان نتیجه برگرداند.

  

5- function overloading

بحث function overloading به معنای داشتن چند متد با یک نام می باشد که تعداد پارامترها یا نوع آنها یا نوع بازگشتی که در کل این مشخصات به signature معروف است، متفاوت می باشد.

  
مدت ویدیوها حجم فایل ها قیمت این فصل
00:54:55 ~107 mb 15 هزار تومان


1- OOP چیست؟

در این فصل یاد خواهید گرفت شی گرایی چیست و چطور می توان از مزیت های آن در دنیای برنامه نویسی استفاده کرد.

  

2- Class & Object

در این جلسه یاد خواهید گرفت کلاس چیست؟ چگونه می توان آنرا با زبان کاتلین ایجاد و در نهایت چگونه می توان از آن کلاس آبجکت ایجاد کرد.

  

3- استفاده از سازنده - Contructor

در این جلسه به کلاسی که ایجاد کرده ایم سازنده ای را اضافه می کنیم تا بتوانیم خاصیت های کلاس را مقدار دهی اولیه کنیم.

  

4- وراثت - Inheritance

در این جلسه بحث کلیدی وراثت را در شی گرایی بررسی می کنیم.

  

5- بررسی مجدد وراثت

در این جلسه وراثت را مجددا با یک روش دیگر مرور می کنیم.

  

6- Function Overriding

در این جلسه یاد خواهید گرفت چگونه می توان فانکشن های کلاس پدر را در کلاس فرزند Override کرد.

  

7- سطح دسترسی - Accessibility

در این جلسه با سه سطح دسترسی جهت استفاده در اعضای کلاس آشنا خواهید شد.

  

8- شمارنده - Enum

این جلسه به نحوه استفاده از شمارنده در برنامه پرداخته است.

  
مدت ویدیوها حجم فایل ها قیمت این فصل
01:14:51 ~166 mb 15 هزار تومان


1- Exception Handling

در این جلسه با دستور try catch در جهت ساخت اپ های اندرویدی کاربر پسند تر آشنا خواهید شد. در واقع قرار است یاد بگیرید چطور می توان اپ هایی نوشت که از وقوع Exception (استثنا) در آن جلوگیری و آنرا مدیریت کرد.

  

2- نوشتن در فایل + Permission

در این جلسه یاد می گیرید که چطور می توان بر روی External Storage یک فایل در جهت ذخیره اطلاعات ایجاو و چطور می توان در آن اطلاع درج و یا ضمیمه کرد. در راستای این جلسه، نحوه ایجاد Permission های لازم جهت کار با فایلها را نیز یاد خواهید گرفت. همینطور یاد خواهید گرفت چطور می توان مسیر حافظه خارجی را بدست آورد.

  

3- Real Time Permission

در این جلسه با قابلیت Real Time Permission آشنا خواهید شد که در اندروید 6 به بالا استفاده می شود. اگر می خواهید اپ هایی داشته باشید که در تمام نسخه های اندروید بدون مشکل کار کند، این جلسه از اولویت بالایی برای شما برخوردار خواهد بود.

  

4- خواندن از فایل + جدول اسکی و یونیکد

در این جلسه نحوه خواندن از فایل ذخیره شده را فرا خواهید گرفت. همینطور با قابلیت Refactor فانکشن نیز آشنا می شوید. علاوه بر اینها با جدول اسکی و یونیکد نیز اشنا خواهید شد.

  
مدت ویدیوها حجم فایل ها قیمت این فصل
01:41:06 ~222 mb 20 هزار تومان


1- معرفی فصل

به جمع برنامه نویسان حرفه ای خوش آمدید! در این فصل وارد مباحثی با سطح پیشرفته می شویم. مباحثی که حرفه ای ها از آن برای نوشتن و طراحی برنامه های اندرویدی استفاده می کنند. شامل معماری MVC و Singleton Pattern همینطور در این فصل بر نحوه ساخت لیست ویو به صورت کامل مسلط خواهید شد.

  

2- استفاده از Singleton Pattern برای ساخت منبع داده

در این جلسه یاد خواهید گرفت چطور از Singleton Pattern برای ساخت منبع داده لیست ویو استفاده کنید.

  

3- استفاده از آداپتور پیش فرض اندروید

در این جلسه با استفاده از آداپتور پیش فرض اندروید، منبع داده را به لیست ویو متصل و آن را نمایش می دهیم.

  

4- ساخت آداپتور سفارشی

در این جلسه یاد خواهید گرفت چطور می توان آداپتورهای سفارشی ایجاد کرد. برنامه نویسان معمولا نیاز به طراحی آداپتور سفارشی خواهند داشت.

  

5- مرور فصل

در این جلسه مروری بر مطالبی که تا اینجا و در این فصل یاد گرفته اید خواهیم داشت.

  

6- استفاده از View Holder

در این جلسه یاد خواهید گرفت چطور آداپتور سفارشی را به گونه ای بهینه کنیم که سرعت اجرای برنامه در هنگام نمایش لیست ویو و مخصوصا با داده ها بالا، دچار کندی و اشکال نشود.

  

7- مدیریت رویداد کلیک لیست ویو

در این جلسه یاد خواهید گرفت چطور به رویداد کلیک هر سطر از لیست ویو پاسخ مناسب بدهیم. همینطور خط بین هر سطر از لیست ویو را نیز حذف خواهیم کرد.

  

8- استفاده از معماری MVC در پروژه

در این جلسه مهم خواهید دید چطور از معماری MVC در پیاده سازی پروژه این فصل استفاده کردیم.

  

9- دانلود منابع استفاده شده در برنامه

فایل های تصویر پروژه

  
مدت ویدیوها حجم فایل ها قیمت این فصل
01:09:38 ~179 mb 20 هزار تومان


1- معرفی پروژه

هدف اصلی این فصل این است که با نحوه استفاده از RecyclerView قدرتمند آشنا شوید. به همین منظور پروژه فصل قبل را تکمیل و با استفاده از RecyclerView بازنویسی خواهیم کرد. RecyclerView نسل جدید ListView است که دارای مزایایی از جمله بهینه سازی برای نمایش داده های زیاد و دارای قابلیت های درونی مانند استفاده از انیمیشن می باشد.

  

2- استفاده از RecyclerView

در این جلسه یاد خواهید گرفت که چطور برای RecyclerView آداپتور سفارشی ایجاد و از آن برای نمایش داده ها استفاده کنید.

  

3- ساخت رویداد کلیک Recycler View

برای پیاده سازی رویداد کلیک هر سطر از RecyclerView نیاز به کد نویسی بیشتر نسبت به ListView می باشد که در این جلسه به صورت کامل بر آن مسلط خواهید شد.

  

4- ساخت اکتیویتی و RecyclerView محصولات

در این جلسه RecyclerView مخصوص اکتیویتی محصولات را پیاده سازی خواهیم کرد. در این جلسه علاوه بر مرور مفاهیم جلسه قبل، با LayoutManager بیشتر آشنا خواهید شد.

  

دانلود سورس پروژه

  
مدت ویدیوها حجم فایل ها قیمت این فصل
00:29:49 ~104 mb 10 هزار تومان


1- معرفی فصل و پروژه

در این فصل کار با سنسورها را فرا خواهید گرفت. همینطور خواهید دید چطور می توان با استفاده از سنسور Light برنامه ای نوشت که به ما کمک می کند نور محیط را اندازه گیری کنیم. واحد اندازه گیری شدت نور lux نام دارد. با یک سرچ ساده می توانید متوجه بشوید که هر محیط مانند اتاق مطالعه به چه میزان نور نیاز مند است و سپس با استفاده از پروژه ای که در این فصل می نویسیم این نور را اندازه گیری کنید.

  

2- سنسور نور و پروژه لوکس

در این جلسه نحوه کار با سنسور نور را فرا خواهید گرفت.

  

3- سنسور شتاب سنج

در این جلسه اصول کار با سنسور شتاب سنج را فرا خواهید گرفت. همینطور یاد می گیرید چطور از دانلود برنامه توسط دیوایس هایی که فاقد این سنسور هستند، جلوگیری کرد.

  

دانلود پروژه Lux Meter

  

دانلود پروژه شتاب سنج

  
مدت ویدیوها حجم فایل ها قیمت این فصل
03:18:39 ~439 mb 20 هزار تومان


1- معرفی فصل و پروژه

در اين فصل ياد خواهيد گرفت چطور مي توانيد اطلاعات کاربر و برنامه را در ديتابيس ذخيره و از آن استفاده کنيد. به همين منظور براي اين فصل پروژه اي را با هم پياده سازي مي کنيم که Note نام دارد. کاربر برنامه ما مي تواند يادداشت هاي خود را در برنامه ذخيره، مشاهده، فيلتر، حذف و ويرايش کند. بنابراين عمليات هاي Insert, Update, Delete, Search اطلاعات در ديتابيس و همينطور نمايش آنها در ListView را ياد خواهيد گرفت. همينطور نحوه استفاده از منو در برنامه هاي اندرويدي نيز در اين فصل آموزش داده مي شود.

  

2- مفاهیم پایه ای دیتابیس

در اين جلسه مقدمات ديتابيس هاي رابطه اي (Relational Databases) را ياد خواهيد گرفت. مفاهيمي از جمله ديتابيس، جدول، سطر و ستون، کليد اصلي و فرعي و ... از جمله مباحثي است که در اين جلسه عنوان مي شوند. اگر آموزش (برنامه نويسي اندرويد با جاوا) کد آکادمي را قبلا مشاهده کرده ايد، نيازي بر مشاهده مجدد اين جلسه نداريد.

  

3- طراحی قالب لیست ویو

در اين جلسه ياد خواهيد گرفت چطور مي توانيد قالب ليست ويو نمايش اطلاعات را پياده سازي کنيد. همينطور در اين جلسه يک Style به اين قالب اعمال مي کنيم.

  

4- ساخت آداپتور سفارشی لیست ویو

مانطور که در فصل مربوط به ليست ويو ياد گرفتيد، براي اتصال منبع داده به ليست ويو نيازمند استفاده از آداپتور هستيم که در اين جلسه يک آداپتور سفارشي براي اتصال منبع داده به ليست ويو استفاده خواهيم کرد.

  

5- ساخت نوار منو و اکتیویتی ورود اطلاعات

در اين جلسه اکتيويتي مربوط به Data Entry يا همان ورود اطلاعات اين پروژه را پياده سازي خواهيم کرد. اکتيويتي اين جلسه وظيفه دارد اطلاعات (يادداشت هاي کاربر) را در قالب عنوان و توضيحات دريافت کند.

  

6- ساخت کلاس Database Helper

در اين جلسه ياد خواهيد گرفت چطور مي توان يک کلاس براي ارتباط با ديتابيس ايجاد کرد. کلاسي که وظيفه مديريت ديتابيس برنامه را خواهد داشت.

  

7- نمایش اطلاعات دیتابیس در لیست ویو

در جلسات قبلي ياد گرفتيد چطور مي توان با استفاده از اکتيويتي ورود اطلاعات و همينطور کلاس Database Helper اطلاعات را وارد ديتابيس و در آن ذخيره کرد. حالا نوبت به اين است که اين اطللاعات را در ليست ويو نمايش دهيم. در واقع اين کاري است که در اين جلسه ياد خواهيد گرفت.

  

8- پیاده سازی قابلیت سرچ اطلاعات در دیتابیس

در اين جلسه قابليت Search يا همان جستجو را پياده سازي مي کنيم. در واقع با استفاده از سرويس درون ساختي سيستم عامل که نمايش کادر جستجو است، متني را از کاربر مي گيريم و تمام يادداشت هايي که عنواني مشابه با متن کاربر دارد را در ديتابيس جستجو و سپس در ليست ويو نمايش مي دهيم. بنابراين در اين جلسه نحوه فيلتر داده ها را فرا خواهيد گرفت.

  

9- پیاده سازی قابلیت حذف از دیتابیس

در اين جلسه ياد خواهيد گرفت که چطور مي توان اطلاعات را در ديتابيس حذف و همان موقع يک Refresh بر روي ليست ويو جهت واکشي اطلاعات جديد انجام داد.

  

10- پیاده سازی بروزرسانی در دیتابیس

در اين جلسه ياد خواهيد گرفت که چطور مي توان اطلاعات را در ديتابيس ويرايش و همان موقع يک Refresh بر روي ليست ويو جهت واکشي اطلاعات جديد انجام داد.

  

فایلهای مورد نیاز فصل

فایلهای مورد نیاز پروژه

  

پروژه Note

دانلود پروژه و سورس کامل این فصل

  


در زیر می توانید گلچینی از ویدیوهای مختلف را مشاهده کنید:

تصویر شماره 1...
تصویر شماره 2...
تصویر شماره 3...
تصویر شماره 4...
تصویر شماره 5...
تصویر شماره 6...
تصویر شماره 7...
تصویر شماره 8...
تصویر شماره 9...
تصویر شماره 10...
تصویر شماره 11...
تصویر شماره 12...
تصویر شماره 13...
تصویر شماره 14...
تصویر شماره 15...
تصویر شماره 16...
تصویر شماره 17...همینطور در قسمت زیر می توانید گلچینی کوتاه از ویدیوهای این آموزش را مشاهده کنید:

دانلود ویدیو #1


دانلود ویدیو #2


دانلود ویدیو #3


دانلود ویدیو #4


دانلود ویدیو #5


دانلود ویدیو #6


دانلود ویدیو #7


دانلود ویدیو #8


دانلود ویدیو #9


درباره بهنام خانی

زمانی که در سال 1385 تصمیم گرفتم برنامه نویسی را شروع کنم، متوجه شدم که نیاز است زمان زیادی را صرف پیدا کردن منابع مختلفی کنم و با کنار هم قرار دادن مطالب این منابع و کشف ارتباط مطالب با هم، در مورد برنامه نویسی تخصص پیدا کنم. همیشه آرزو داشتم که برای یادگیری برنامه نویسی، یک منبعی در اختیار داشته باشم که با زبانی ساده و در کوتاه ترین زمان، مطالب را به من آموزش دهد. بنابراین بعد از اینکه برنامه نویسی را یاد گرفتم و چند سالی پروژه های مختلف نرم افزاری را پیاده سازی کردم، تدریس را هم به عنوان یک علاقه شروع کردم. پس از چند سال تدریس، تصمیم به ساخت آموزش های ویدیویی گرفتم که بتوانم با زبانی ساده، حاصل مطالعات و تجربیات بازار کار را در اختیار علاقه مندان قرار دهم.
لوگو اندروید محمد جواد طااب پور

با سلام میخواستم بدونم این آموزشتون از صفر تا صد هست یا باید از قبل اطلاعاتی درباره کاتلین داشته باشیم من علاقه بسیار زیادی به برنامه نویسی اندروید دارم آیا میتونم در یک دوره دو ماهه به هدفم برسم ؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام دوست عزیز/ آموزش برنامه نویسی اندروید با کاتلین از صفر تا صد تدوین شده است که در تدوین آن علاوه بر بررسی امکانات زبان کاتلین، سرفصل های متنوع از جمله کار با سخت افزارهای مختلفِ دیوایس اندرویدی، کار با دیتابیس سرور و لوکال، کار با API برنامه های مختلف، کار با کتابخانه های مختلف، پوش نوتیفیکیشن و بسیاری موارد دیگر نیز پیش بینی شده است.

در مورد اینکه آیا پیش نیاز لازم هست؟ جواب اینه که شما به کاتلین نیاز دارین که تمام زبان کاتلین در تدوین این دوره پوشش داده شده است. بنابراین شما هیچ مقدمه و پیش نیازی لازم ندارید.

و در نهایت اینکه طی دو ماه می تونین برنامه بنویسین؟ بله طی دو ماه می تونین شروع به نوشتن برنامه کنید. ولی شما در کنار دانش برنامه نویسی نیاز به تجربه هم دارین. بنابراین هر چقدر بیشتر برنامه بنویسین، زودتر تجربه کافی را بدست میارین. هر چند سعی شده این تجربه مورد نیاز از طریق آموزش ها و پروژه هایی که در این دوره تدارک دیده شده است، به شما منتقل شود.

لوگو اندروید mohammadreza

سلام این اموزش اندروید کاتلین یعنی چی لطفا توضیح بدید با تشکر فراوان


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام دوست عزیز/ برای جواب به این سوال که برنامه نویسی اندروید با کاتلین چیست و چرا گوگل در نهایت این زبان را به عنوان زبان رسمی برنامه نویسی اندروید انتخاب و به اندروید استودیو اضافه کرده، باید در مورد زبان کاتلین بدانید که:

1- زبان کاتلین ساختاری مشابه با زبان جاوا دارد، ولی Syntax و یا به عبارتی دستور زبان آن ساده تر از جاوا است و در نتیجه یادگیری آن آسان تر و سریعتر

2- زبان کاتلین دارای امکاناتی است که در جاوا وجود نداشت و همین باعث می شود که این زبان قدرتی به مراتب بیشتر از زبان جاوا داشته باشد

حالا شاید بپرسید پس سرنوشت زبان جاوا در برنامه نویسی اندروید چی میشه؟ جواب این هست که تا مدتی گوگل از زبان جاوا پشتیبانی خواهد کرد (با آنکه دیگر زبان رسمی نوشتن برنامه های اندرویدی نیست) ولی بعد از آن ممکن است این زبان را حذف کند.

لوگو اندروید سعید علیخانی

سلام جناب خانی وقتتون بخیر عذر خواهی می کنم، من از خریداران پکیج های قبلی برنامه نویسی اندروید با سی شارپ و جاوا هستم ، میخواستم بدونم برای خرید پکیج های جدید برای ما تخفیف یا مزایای ویژه ای وجود داره یا خیر؟ متشکرم


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام دوست عزیز/ کد تخفیفی برای کاربران پکیج قبلی در نظر گرفته شده است که به صورت محدود فعال بوده و نحوه استفاده از آن به ایمیل آنها ارسال شد.

لوگو اندروید حسین

با سلام خدمت شما میخواستم خدمتتون عرض کنم اطلاعات سر فصل ها ظاهرا کامل نیست درسته ؟ کلا در چند فصل قرار باشه تشکراستاد


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام دوست عزیز/ در تدوین سرفصل جنبه های مختلف برنامه نویسی اندروید در نظر گرفته شده است که هر فصل به فاصله زمانی کوتاهی (بین دو تا پنج روز) در حال اضافه شدن است.

لوگو اندروید جواد روکی

سلام. این فصل هایی که داخل سایت گذاشتین که همشون رایگان هستن پس چرا پکیجشو بخریم؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام دوست عزیز

این چند فصل اول که به صورت رایگان هستند، تنها بخش کوچکی از پکیج اصلی جهت آشنایی کاربران با سبک و کیفیت آموزش ها می باشد. فصل های دیگر در حال انتشار هستند. بین 2-5 روز هر فصل جدید منتشر خواهد شد.

لوگو اندروید رضا صلواتی

سلام. این کاتلین واقعا فوق العادس. من که قبلا جاوا کار میکردم الان همش احساس میکنم دارم کدا رو ناقص می نویسم مگه میشه اینقد ساده اینقد روون!!! بی صبرانه منتظر فصل های بعدی هستم. روزی چندبار سایتتونو چک می کنم. بازم ممنونم که این زبانو به من پیشنهاد کردید.


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام دوست عزیز/ بله خود بنده هم که سالهاست زبان های مختلفی از سی پلاس پلاس گرفته تا سی شارپ و جاوا، کار کرده ام، هیچ کدام رو مثل کاتلین نمی دونم و موقع کد نوشتن واقعا لذت می برم از سینتکس کاتلین! به هر حال خوشحالم که کاربران هم با کاتلین ارتباط خیلی خوبی برقرار کرده اند، در حال حاضر به صورت تمام وقت بر روی فصل های جدید در حال کار هستم. به صورت بازه های 2 تا 5 روزه هر فصل منتشر خواهد شد.

لوگو اندروید Amir

سلام بحث ارتباط با سرور، سوکت پروگرمینگ و وب سرویس نویسی نیز آیا در دوره کاتلین تدریس شده است؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام دوست عزیز/ بله این پکیج قرار است کاملترین پکیج آموزشی برنامه نویسی اندروید با کاتلین شود.

لوگو اندروید مجید رستمیان

سلام.من سال95 پکیج آموزش اندروید با سی شارپ و جاوای شمارو خریداری کردم و کامل دیدم.بعد از اون هم چندین پکیج رو دیدم ولی بنظرم پکیج شما از همه لحاظ بهتر از سایر پکیج هایی هست که دیدم سوالی که داشتم اینه که شما یه کد تخفیف برای من ایمیل کردید و گفتید که مدتش محدود هست آیا این کد تخفیف تا زمانی که پکیج کامل بشه فعال هست؟چون من میخام پکیج رو یکجا خریداری کنم که مقرون بصرفه تر باشه


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام دوست عزیز/ تشکر می کنم بابت نظر انرژی بخشتون. ببینید این کد تخفیف که برای کاربران ویژه پکیج های قبلی ارسال شده مدت فعال بودنش محدود هست. ولی این رو در نظر داشته باشید که شما با خرید پکیج کامل، هر آموزشی که بعد از تاریخ خریدتون اضافه بشه هم بهش به صورت رایگان دسترسی دارید و لینک های دانلود به پنل کاربریتون اضافه خواهد شد. همینطور در آینده قیمت افزایش خواهد یافت.

لوگو اندروید محمد حسین مؤیدی یکتا

سلام جناب بنده سک سؤالی داشتم از حضورتون 1-آیا کاتلین برای بازیسازی اندروید هم استفاده می شود یا حتما باید جاوا را بلد بود؟ 2-قبلا به من گفته بودن که برای برنامه نویسی اندروید حتمی باید اول java را بلد باشی و بعد اندروید رو یاد بگیری تا بتونی اپ بسازی ولی بعد از این که فهمیدم چیزی به نام کاتلین هست این سؤال برام پیش اومد که الان که من تنها در حد مقدماتی از جاوا یاد گرفتم می تونم تنها با خواند و یاد گرفتن کاتلین اپ هایی که تا دیروز با یاد گرفتن جاوا و اندروید ساخته می شد را بسازم؟(از جمله اپ های آنلاین مثل دیجی کالا یا هر اپی که برای اجرا نیاز به server داره)


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

تا انجایی که من اطلاع دارم در ابزارهای بازی سازی مثل unity اصلا java پشتیبانی نمیشه و باید با سی شارپ کد بنویسید. هم اکنون با کاتلین و libgdx میشه برای اندروید بازی ساخت هر چند خبرهایی هست که کاتلین امکان اضافه شدن به unity رو داره.

در مورد سوال دومتون شما هر برنامه ای که برای اندروید و با جاوا بتونین بنویسین ، با کاتلین هم می تونین بنویسین تفاوتی نداره، تفاوت در دستور زبان است که کاتلین دارای دستور زبانی ساده تر و منعطف تر هست. همینطور کاتلین باعث کوتاه تر شدن زمان نوشتن برنامه ها و نگهداری اونها (منظور رفع اشکال ، اضافه کردن امکان و ...) میشه

لوگو اندروید مقصود

سلام: 95 هزار تومان برای ده درس است یا بیشتر؟ در ضمن آیا تخفیف می گیره؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

این مبلغ برای دروس فعلی و دروسی است که در آینده اضافه خواهد شد.

لوگو اندروید هادی

سلام جناب خانی ضمن سپاسگزاری از آموزشهای مفید و ساده تون، توی آموزشهاتون آموزش کار با دیتابیس رو ندارین. لطفاً بفرمایی تا کی آموزشهاتون تکمیل میشه تا برای خرید اقدام کنیم. ممنون


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام ممنون از نظرتون

زمان بندی مشخصی برای این موضوع وجود ندارد. ولی قسمت دیتابیس یکی از قسمت های ضروری است و حتما اضافه خواهد شد. دوستان در نظر داشته باشند با خرید پک کامل، آموزش های جدید (بعد از تاریخ خرید) هم به صورت خودکار و رایگان به پنل کاربریشون اضافه خواهد شد.

لوگو اندروید mm

سلام اقای خانی با عرض معذرت چرا نظر من تایید نشد من فقط میخواستم نظر ومشاوره شما رو که داری تجربه هستید بدونم که چرا با وجود اینکه با سی شارپ میشه برای اندورید ویندوز و.. برنامه بنویسیم چرا باید کاتلین یاد بگیریم .منی که مبتدی هستم .یعنی تفاوتشون چیه؟اگه اطلاع دارید و جوابه سوالمو بدید ممنون میشم چون من میخوام یکی از اموزش های شما رو خریداری کنم و نمیدونستم کدومو واسه همین پرسیدم. و میخواستم تفاوت بین خرید فصلی و خرید یکجا پکیجو بدونم ایا قیمتها تفوت دارند ممنون از راهنمایی شما. لطفا جواب به ایمیلم ممنون


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام دوست عزیز، ببینید بیشتر سوالات در بخش مشاوره سایت توضیح داده شده اند. به همین دلیل نظرات تکراری و سوالات تکراری تایید نمی شوند. در کل اگر شما تازه کار هستید پیشنهاد می کنم حتما و حتما با کاتلین و نه با جاوا یا سی شارپ، برنامه نویسی اندروید رو یاد بگیرید. چون جاوا که دیگه قرار هست منسوخ بشه و همینطور سی شارپ برای کسانی بیشتر مناسب هست که قبلا سی شارپ کار کردن و با سی شارپ راحت تر هستند. هر چند شما زمانی که حرفه ای می شوید خیلی راحت میتوانید به زبان های دیگر سوئیچ کنید. بنابراین کاتلین رو به خوبی یاد بگیرید و نگران موارد دیگر نباشید.

لوگو اندروید erfangh

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد گرامی به تازگی با سایت شما اشنا شدم من علاقه زیادی به یادگیری ساخت نرم افزار اندروید دارم اما هیچ اموزشی قبلا ندیدیم واشنایی در این زمینه ندارم سوالم اینه که برای فردی با شرایط من برای شروع اموزش کوتلین درست و بهتر یا باید ابتدا جاوا رو اموزش ببینم واینکه ایا این بسته اموزشی برای من که مبتدی هستم مناسب هست و میتونم بفهمم؟ با تشکر فراوان


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام دوست عزیز / چه برای کسانی که مثل شما هستند، یعنی به تازگی می خوان شروع کنن و چه کسانی که قبلا جاوا کار کرده اند، پیشنهاد می کنم برنامه نویسی اندروید با کاتلین رو شروع کنند. در این بسته آموزشی همه چیز از صفر آموزش داده شده و تا مباحث پیشرفته نیز آموزش داده خواهد شد. (در کل در نظر داشته باشید که پکیج کاتلین نسبت به پکیج جاوا کامل تر و جامع تر است و همینطور مثال ها و پروژه های خیلی زیادی در آن آموزش داده می شود)

لوگو اندروید محمد یاوری

با سلام من اموزش کاتلینو به صورت فصلی خریداری کردم (البته دو فصلش مونده)حالا متوجه شدم خرید پکیج چه فرقی با خرید فصل به فصل داره حالا من میخوام (اگه مشه)دسترسی به پشتیبانی داشته باشم و سایر امکانات میشه راهنمایی کنید چه کار کنم لطفا جواب به ایمیل


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

با سلام

بله در قسمت نظرات، در قسمت مشاوره سایت و در زیر دکمه خرید بارها به این موضوع اشاره شده است. متاسفانه تمام این موارد سیستمی است و امکان تغییر آن وجود ندارد.

لوگو اندروید moslem

سلام سوالی داشتم که آیا با نصب پلاگین کاتلین بر روی ایکلیپس میشه آموزشهای شما را دنبال کرد. چون سیستم من اندروید استودیو رو خوب اجرا نمیکنه سرعت پایین هست


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

تا اونجایی که اطلاع دارم این Plugin که میگین فقط برای استفاده از زبان کاتلین هست و نه برای برنامه نویسی اندروید با کاتلین. شما موارد زیادی رو در اکلیپس بهش دسترسی نخواهید داشت، مثلا برای استفاده از constraint layout ادیتور خود اندروید استودیو حتما باید استفاده بشه و موارد زیاد دیگه اینچنینی.

لوگو اندروید یاشار محمودی

سلام و وقت بخیر واقعا از آموزش هاتون همیشه لذت بردم. مخصوصا آموزش کاتلین که معرکه س مهندس لطفا آموزش های دیگه هم بذارین مثل بازی نویسی بازم ممنون


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

از نظر انرژی بخشتون سپاسگزارم

از اونجایی که به شما کاربران قول دادم بهترین آموزش برنامه نویسی اندروید و کاتلین رو تهیه کنم، بنابراین در حال حاضر تمام وقت و با تمام انرژی بر روی این قضیه کار می کنم. بعد از آموزش کاتلین بین ساخت بازی اندرویدی و یا یک پروژه روز اندرویدی که ترند شده تصمیم گیری می کنیم. بستگی به نظر کاربران داره که کدوم رو بیشتر نیاز داشته باشن.

لوگو اندروید علی برادران مطیع

آموزش ها بسیار عالی و پشتیبانی بسیار خوب هست. فقط اگه زحمتی نیست درقسمت پشتیبانی سایت آخرین نظرات(چه در مورد تیکت های قدیمی و چه در مورد جدید) بالا باشند تا از آخرین سوالات و پاسخ ها در مورد موضوع اون تیکت اطلاع پیدا کنیم ممنون


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

ممنون از نظرتون

بله بزودی قسمت پشتیبانی به این صورت تغییر پیدا خواهد کرد.

لوگو اندروید ایلیا

آموزش های شما مخصوصا این آموزش کاتلین به صورت ساده و عمیق آموزش داده شدند. خوب توضیح دادین. واقعا یه هنره که هر فردی اونو نداره و تدریس و توضیحات شما در هر آموزش هنرمندانه است ممنونم ازتون


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام دوست عزیز

ممنون از نظر انرژی بخشتون مسلما گرفتن فیدبک های مثبت از سری آموزش های قبلی هم چاشنی این آموزش شده، لطف دارین

لوگو اندروید محمد

سلام و خسته نباشید به شما من 2 اموزش قبلیتون رو دانلود کردم و میخوام این رو هم دانلود کنم ایا تخفیف شامل من میشه بعد میتونم از پشتیبانی هم کمک بگیرم؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام / لطفا کد رهگیری خریدهای قبلی تون رو به تلگرام 9397660086 ارسال کنید که راهنماییتون کنم.

لوگو اندروید یاسر 21مشهد

سلام و درود ببخشید پکیج کاتلین دو کامل کردین یا هنوز فصولی مونده که اضافه بشه بعد اینکه لطفا بعد از کاتلین آموزش بازی ساختن و اشاره هایی به انیمیشن هاشون بکنید من ایده دارم و اما نمیدونم چطور بازی بسازم انیمشین و صداگذاری و کار با یونیتی و...رو توی یه سال میشه فراگرفت؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

درود بر شما

بله آموزش ها ادامه پیدا می کنه. شما هر زمان که خریداری کنید، به آموزش هایی که در آینده اضافه می شوند هم به صورت رایگان دسترسی دارین. بعد از دوره آموزش کاتلین بر اساس نیاز و درخواست دوستان دوره جدیدی رو شروع خواهیم کرد. البته iOS هم در اولویت هست.

لوگو اندروید ص یوسفی

سلام استاد من اموزش کوتلین را خریداری کردم و رضایت کامل دارم از بابت اموزش حرفه ای تون. سوالی داشتم از خدمتون که اگر مشاوره بدید ممون میشم من کوتلین را حدودا تا اینجایی که اموزش دادید را یاد گرفتم و با اصول برنامه نویسی کوتلین اشنا شدم.ولی می خوام بازی سازی را هم تو محیط یونیتی شروع کنم از اونجا که بازی سازی با زبان سی شارپ انجا م میشه به نظرتون میشه هم زمان هر دو را پیش برد و باعث سردرگمی من نمیشه؟ اگه راهی را پیشنها کنید ممنون میشم


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام ممنون از شما

اگر زمان کافی دارین چرا که نه، ولی در کل بهتر هست یک زبان برنامه نویسی مثل کاتلین رو تا حدودی مسلط بشین که استارت پلتفرم های دیگه واستون راحت تر باشه.

لوگو اندروید میلاد

چرا توی آموزش ها قسمت کار با پایگاه داده موجود نیست،آیا اضافه میشه؟؟؟؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام دوست عزیز

بله فصل بعدی که ساخت اون از یک هفته دیگه آغاز میشه در رابطه با دیتابیس هست.

لوگو اندروید عباس رست

سلام بنده سه پکیج رو خریدم می خواستم بدونم آپدیت میشن ؟ اگر بله چه زمانی؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام

پکیج های آموزش برنامه نویسی اندروید با سی شارپ و جاوا تکمیل شده اند. پکیج برنامه نویسی اندروید با کاتلین در حال بروزرسانی است.