پیشنهاد ویژه
: :

پکیج های کامل برنامه نویسی اندروید با کــاتلین + جــاوا
375 هزار تومان   125 هزار تومان

تخفیف ویژه
بروزرسانی رایگانبرنامه نویسی اندروید با سی شارپ و ویژوال استودیو


زامارین تکنولوژی نسبتا جدیدی است که در زمینه تولید نرم افزارهای اندروید، iOS، ویندوز فون و مکینتاش، توسط برنامه نویسان بصورت گسترده ای در حال استفاده می باشد. شما با تسلط بر این چارچوب نرم افزاری می توانید به سادگی برای هر کدام از سیستم عامل های ذکر شده برنامه های کاربردی بنویسید. زامارین Xamarin از زبان قدرتمند سی شارپ و بهترین محیط برنامه نویسی دنیا یعنی Visual Studio استفاده می کند.برنامه نویسی اندروید با زامارین


در این پکیج آموزشی برنامه نویسی اندروید با زبان سی شارپ در قالب فصل های مختلفی آمده است که در زیر عنوان هر فصل و موضوعات را می توانید مشاهده کنید.


ابتدا ابزارهای زیر را نصب نمایید. این ابزارها شامل مونو اندروید Mono android ، gtk sharp ، زامارین استودیو Xamarin Studio ، Andorid SDK و Java JDK می باشد:

دانلود ویژوال استودیو
دانلود gtk#
دانلود مونو اندروید
دانلود زامارین استودیو
دانلود SDK
دانلود JDK

و در ادامه این ویدئوها را دانلود کنید:

دانلود آموزش نصب ابزارها
دانلود آموزش ساخت و راه اندازی ایمولاتور
دانلود آموزش ساخت اولین پروژه
دانلود آموزش نحوه کار اولین پروژه
دانلود آموزش طراحی لایه های پیچیده
دانلود سورس 'طراحی لایه های پیچیده'

آموزش برنامه نویسی اندروید با سی شارپزبان سی شارپ یکی از قوی ترین زبان های برنامه نویسی می باشد. شما با استفاده از این زبان می توانید برنامه های ویندوزی(مثل برنامه حسابداری)، برنامه های وب(مثل طراحی سایت) و برنامه های موبایل را بنویسید. بنابراین شما با تسلط بر این زبان، 50 درصد طراحی برنامه ویندوزی، 50 درصد طراحی سایت و 50 درصد طراحی برنامه های اندروید،iOS و ویندوز فون را فرا گرفته اید. علاوه بر این، سی شارپ از دروس اصلی رشته های مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات می باشد. در نتیجه یادگیری این زبان از جهات بسیاری ارزشمند می باشد. در این فصل با دستور زبان سی شارپ و دستورات پایه ای آشنا خواهیم شد.

تعریف متغیر در سی شارپ و استفاده از آن
رشته ها در سی شارپ
کار با دستور شرطی if
بررسی حالت های مختلف با استفاده از دستور switch
دستور while و do-while
استفاده از حلقه for

آموزش برنامه نویسی اندروید با سی شارپسعی کنید استفاده از متدها را بخوبی یاد بگیرید. بارها و بارها تمرین کنید که بر این موضوع مسلط شوید. دلیل تاکید من هم این است که در اکثر پروژه ها و حتی می توان گفت در تمام پروژه ها از متد ها به صورت گسترده ای استفاده خواهید کرد. در یک تعریف ساده میتوان گفت از متدها برای جلوگیری از ایجاد کدهای تکراری در برنامه استفاده می شود. در ادامه نیز پروژه ماشین حساب را انجام می دهیم. در این پروژه علاوه بر اینکه از مفاهیم قبلی مانند متدها به صورت عملی استفاده می کنیم، نکات جدیدی هم آموزش داده شده است. این پروژه را خودتان حتما و حتما انجام دهید.

پیاده سازی متدی که فقط کاری را انجام می دهد
پیاده سازی متدی که ورودی گرفته و کاری را انجام می دهد
پیاده سازی متدی که ورودی گرفته و کاری را انجام داده و نتیجه آن کار را برای ما بر می گرداند
کلاس ها؛ روشی برای دسته بندی متدها
طراحی چیدمان و ظاهر پروژه ماشین حساب
نوشتن کد پروژه ماشین حساب
رنگ بندی پروژه ماشین حساب

آموزش برنامه نویسی اندروید با سی شارپکنترل ها در واقع یکی از اجزای اصلی برنامه نویسی اندروید می باشد. هر کدام از این کنترل ها وظیفه مشخصی دارد. مثلا یک کنترل برای نمایش تصویر به کار می رود. کنترل دیگری برای نمایش لیستی از نام استانهای ایران و کنترلی برای پخش فیلم. در این قسمت و قسمت مربوط به پروژه فال حافظ با این کنترل ها بسیار کار خواهیم کرد.

استفاده از آرایه
استفاده از لیست های پیوندی
استفاده از دکمه رادیویی در اندروید
استفاده از جعبه انتخاب در اندروید
نمایش عکس با ImageView
استفاده از نوار کشوئی یا Spinner در اندروید
نحوه بکاپ گرفتن از سورس پروژه

آموزش برنامه نویسی اندروید با سی شارپدر پروژه فال حافظ علاوه بر اینکه با کنترل های مختلفی مثل کنترل پخش صدا کار خواهیم کرد، مطالب فرا گرفته شده در قسمت های قبلی را نیز به صورت عملی استفاده می کنیم. البته نکات جدید زیادی نیز در این پروژه برای اولین بار ارائه شده است. شدیدا توصیه می کنم که خود شما پس از مشاهده فیلم، پروژه فال حافظ را پیاده سازی و حتی قسمت های مختلف این برنامه را به سلیقه خودتان ویرایش کنید.

مدیریت استثناها در اندروید با Try-Catch
انجام کار یا رویدادی پس از زمان معین با استفاده از Timer
ادامه کار با کلاس ها
پروژه فال حافظ، قسمت اول

آموزش برنامه نویسی اندروید با سی شارپپروژه فال حافظ، قسمت دوم

آموزش برنامه نویسی اندروید با سی شارپشی گرائی در واقع هنر نوشتن برنامه هائی است که در آن شما بتوانید از کدهای نوشته شده قبلی بارها استفاده کنید. در واقع به گونه ای برنامه بنویسید که از کدهای موجود، به صورت اصولی، استفاده حداکثری کنید. در صورتی که از شی گرائی در برنامه ها استفاده کنید، علاوه بر پیاده سازی سریعتر برنامه، در آینده نیز خطایابی برنامه و اضافه کردن امکانات بیشتر به برنامه، با سرعت بیشتر و با کیفیت بالاتری انجام خواهد پذیرفت. در ادامه این قسمت در مورد استفاده از پایگاه داده در برنامه ها صحبت خواهیم کرد. در اپ استور بازار برنامه های زیادی را مشاهده می کنید که از دیتابیس جهت نگهداری داده ها استفاده کرده اند.

استفاده از متدها و کلاس های استاتیک
وراثت، اولین پایه شی گرائیپ
شمارنده ها در سی شارپ
اضافه کردن خاصیت ها به کلاس
پیاده سازی پایگاه داده، قسمت اول
پیاده سازی پایگاه داده، قسمت دوم
پروژه پایگاه داده در اندروید، پیاده سازی چیدمان
پروژه پایگاه داده در اندروید، دستورات درج، بروزرسانی و حذف

آموزش برنامه نویسی اندروید با سی شارپاز لیست ویو ها نیز استفاده گسترده ای در برنامه های اندرویدی می شود. مخصوصا اگر شما تصمیم دارید برنامه آموزشی مانند بسیاری از برنامه هایی که در اپ استور بازار دیده می شود را پیاده سازی کنید، نیاز به تسلط بر این موضوع را دارید. سرویس ها و نوتیفیکیشن ها نیز استفاده های خاص خود را دارند. از نوتیفیکیشن ها برای اطلاع رسانی به کاربر استفاده می کنیم. سرویس ها نیز برای انجام کارها در پشت صحنه استفاده می شوند. در واقع سرویس ها می توانند حتی در صورت بسته بودن برنامه اصلی نیز، همچنان فعال باشد. فرضا یک برنامه ساعت زنگ دار را در نظر بگیرید. این برنامه باید قادر باشد که حتی در صورتی که کاربر برنامه اصلی را بست، در موقع مقرر آهنگی را پخش نماید. که این کار با استفاده از سرویس ها قابل انجام خواهد بود.

لیست ویو، قسمت اول
لیست ویو، قسمت دوم
لیست ویو سفارشی در اندروید
نوتیفیکیشن ها و سرویس ها (Notification & Services) در اندروید

آموزش برنامه نویسی اندروید با سی شارپ


درباره بهنام خانی

زمانی که در سال 1385 تصمیم گرفتم برنامه نویسی را شروع کنم، متوجه شدم که نیاز است زمان زیادی را صرف پیدا کردن منابع مختلفی کنم و با کنار هم قرار دادن مطالب این منابع و کشف ارتباط مطالب با هم، در مورد برنامه نویسی تخصص پیدا کنم. همیشه آرزو داشتم که برای یادگیری برنامه نویسی، یک منبعی در اختیار داشته باشم که با زبانی ساده و در کوتاه ترین زمان، مطالب را به من آموزش دهد. بنابراین بعد از اینکه برنامه نویسی را یاد گرفتم و چند سالی پروژه های مختلف نرم افزاری را پیاده سازی کردم، تدریس را هم به عنوان یک علاقه شروع کردم. پس از چند سال تدریس، تصمیم به ساخت آموزش های ویدیویی گرفتم که بتوانم با زبانی ساده، حاصل مطالعات و تجربیات بازار کار را در اختیار علاقه مندان قرار دهم.


لوگو سی شارپ Programmer

سلام من خیلی دنبال این آموزش ها می گشتم، فقط فکر کنم حجمش زیاد باشه آیا امکان پست هست؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام دوست عزیز بله امکان پست وجود داره. لطفا پس از پرداخت کد رهگیریتون رو ایمیل کنید. البته هزینه ارسال هم 16 هزار تومان هست .

لوگو سی شارپ سهیل

سلام خروجی مونودروید چیه؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام خروجی فایلهای apk هست. دقیقا مثل خروجی جاوا . یک تفاوت این هست که برنامه هایی که با مونودروید نوشته می شن (با سی شارپ و مونودروید) چون کتابخانه مونودروید هم همراه فایل apk هست حدودا 3 مگابایت به فایل Apk اضافه میشه

لوگو سی شارپ مهرداد ارجمند

سلام و درود بر شما بنده یک مقداری سی شارپ و asp.net کار کردم. آیا من می تونم براحتی روی برنامه نویسی اندروید مسلط بشم؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

بله حتی کسانی هم که هیچ آشنایی با برنامه نویسی ندارن می تونن به سرعت مفاهیم اصلی رو درک کنن. شما که با سی شارپ آشنا هستین کارتون راحت تر هست، زبان جاوا و سی شارپ ساختارشون بسیار نزدیک هست چون هر دو این زبان ها از زبان ++C الگوبرداری شدن

لوگو سی شارپ Deniz

سلام جناب مهندس می خواستم بپرسم محیط برنامه نویسی رو زامارین استودیو انتخاب کنم و یا ویژوال استودیو؟ من شخصا با ویژوال استودیو کار کردم و راضی هستم از این محیط -- ممنون میشم جواب بدین


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

مطمئنا IDE یا محیط توسعه ای که به شما پیشنهاد می کنم ویژوال استودیو هست. این محیط برنامه نویسی سالهاست که جواب خودشو پس داده و به یک محیط توسعه قدرتمند و پخته تبدیل شده. اگرچه زامارین استودیو هم قابلیت های خوبی داره. حس خوب کد نویسی در ویژوال استودیو رو توی کمتر محیط دیگه ای می تونین تجربه کنین و اینکه شما اگر برنامه نویس دات نت هم هستین چه بهتر که زمانتون رو روی یادگیری قابلیت های این محیط مثل کلیدهای میانبر، امکانات مختلف در حین دیباگ و سایر بحث هایی که وجود داره بذارین. در صورتیکه می خواین به صورت حرفه ای از این محیط توسعه استفاده کنین کتاب زیر رو بهتون پیشنهاد می کنم. هر چند داخل آموزش های این پکیج بسیاری از کلید های میانبر و ترفندها و نکته های استفاده از محیط برنامه نویسی ویژوال استودیو رو آموزش دادم http://www.amazon.com/Microsoft-Visual-Studio-Tips-Sara/dp/0735626405

لوگو سی شارپ یاسر

با سلام سرفصل مطالبتون دیدم ، واقعا عالی بود برای شروع کار با مونو خوبه ، اما یه سوال داشتم می خواستم ببینم در رابطه با برنامه نویسی سوکت در مونو مطالبی دارید چون یه پروژه دارم خیلی بهش احتیاج دارم و ممنون میشم راهنماییم بفرمایید. با تشکر


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام ممنون از لطف تون، در حال حاضر برنامه ای برای تهیه این مطلب در دست کار ندارم. ولی در این رابطه می تونید دو کلاس TcpSocketClient و TcpClient را گوگل کنید. همینطور این لینک رو هم مطالعه کنید http://macapi.xamarin.com/index.aspx?link=T%3ASystem.Net.Sockets.Socket و https://www.nuget.org/packages/rda.SocketsForPCL

لوگو سی شارپ ایلیا

باسلام من خودم با ویژوال استدیو کار کردم ومیدونم زبان سی شارپ زبان قدرت مند وکار آمدیه ولی برای اندروید از کنترل هایی مانند textBox و Button استفاده نمی شه چجوری باید مثل برنامه های اندروید Button دایره یا کنترل هایی از این قبیل درست کرد؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

منظورتون رو متوجه نمی شم. ولی با خود زبان سی شارپ به تنهایی نمیشه برنامه اندرویدی نوشت و با کمک مونودروید هست (یا همون مونو فور اندروید mono for android) که قابلیت برنامه نویسی اندروید با سی شارپ را به برنامه نویس میده

لوگو سی شارپ مرتضی

با سلام. من قصد خرید و دانلود این پکیج رو دارم. فقط اینکه : تمام آموزش ها و سورس های تمام فصول بالا در این پکیج وجود داره؟ حجم ویدئوی آموزشی چقدر هست؟ با تشکر.


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام بله تمام آموزش ها و سورس های تمام فصل ها داخل پکیج قرار داره. حجم فایل ها 2 گیگابایت هست.

لوگو سی شارپ مرتضی

سلام. یه سوال دیگه : این ابزارهایی که در ابتدای آموزش گفتین باید نصب بشن داخل پکیج شما هست یا باید جداگانه دانلود کنیم؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

ابزارهای مورد نیاز داخل پکیج جهت دانلود قرار دارند.

لوگو سی شارپ Aryan

سلام استاد. من متوجه نمی شم که چرا ابتدا اکلیپس و جاوا آموزش داده شده و اینجا زامارین و c#؟ یعنی الان من که تا به اینجا کلی زمان صرف جاوا کردم بی فایده بود و الان باید کار با زامارین رو یاد بگیرم؟ لطفا توضیح بدین واقعا گیج شدم. ممنون.


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام زامارین و سی شارپ یک روش برنامه نویسی اندروید هست و جاوا یک روش دیگه. شما اگر جاوا کار می کنید نیازی به یادگیری سی شارپ ندارین. به زودی این دو مبحث از همدیگه جدا می شن که باعث اینجور تصورات نشن

لوگو سی شارپ abbas safaei

سلام.ممنون یایت اموزش خوبتون... من می خوام برنامه نویسی اندروید را کامل و حرفه ایی یاد بگیرم.. شما 2تا اموزش گذاشتین... یکی کلیپس و جاوا.دیگری زامارین و c#... بنظر شما کدام بهتره از کدامیک شروع کنم و وقت بذارم؟؟؟ مرسی


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام دوست عزیز، اگر می خواین تازه شروع کنین و فقط می خواین برای سیستم عامل اندروید برنامه بنویسین بهتون پیشنهاد می کنم با پکیج جاوا جلو برین، ولی اگر به زبان سی شارپ مسلط هستید و یا در آینده ممکنه به سمت سیستم عامل های دیگه مثل ios برین از زامارین استفاده کنین.

لوگو سی شارپ سعید یوسفی

سلام فرق زامارین در ویژوال استدیو 2015 با 2012 چیه؟ چون ماکروسافت در 2015 ادعای برنامه نویسی اندرید رو مطرح کرده.


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام بله اخبار این رو میگه، ولی باید منتظر بود که داستان از چه قرار هست...

لوگو سی شارپ سعید

با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم برنامه نویسی اندروید رو به زبان جاوا یاد بگیرم بهتره یا سی شارپ؟ لطفا راهنماییم کنید با تشکر


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام دوست عزیز اگر شما برنامه نویس دات نت هستید و با سی شارپ کار می کنید بهتر هست که به سمت زامارین حرکت کنید. ولی اگر تازه اول راهین از جاوا.

لوگو سی شارپ ابراهیم

با سلام.میخواستم بدونم کدام که چ تفاوتی میام زبان سی شارپ و دیگر زبان های اندروید هستش؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام همونطوری که قبلا هم گفتم برنامه نویسی اندروید با سی شارپ این مزیت رو داره که شما از زبان سی شارپ و محیط توسعه ویژوال استودیو استفاده می کنید و اینکه اگر قبلا سی شارپ کار کردین دیگه نیاز نیست به زبان و محیط جدید تسلط پیدا کنید. ولی به کسانی که می خوان به تازگی شروع به برنامه نویسی کنین، استفاده از زبان جاوا رو پیشنهاد می کنم.

لوگو سی شارپ پدرام

با سلام در صورت ارسال این پکیچ با پست ایا نرم افزار های لازم که در فصل 1 داخل cd هست ؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام بله تمام ابزارها به همراه آموزش ها داخل dvd قرار میگیره.

لوگو سی شارپ جواد

سلام آقای خانی مدتی هست که برنامه نویسی آندروید با xamarin رو شروع کردم مشکلی که الان پیدا کرد اینه که برنامه هنگام دیباگ در ایمولیتور اجرا میشه و خوب کار میکنه ولی تو گوشی که نصب میکنم تا اجرا میکنم متوقف میشه. ممنون میشم راهنماییم کنید و مشکلمو حل کنید. با تشکر


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام شما باید برنامه تون رو Signed کنید. در واقع موقع پابلیش شدن باید اون فایل apk رو به عنوان خروجی بردارید که Signed شده باشه. داخل پوشه release می تونین اون فایل رو پیدا کنید.

لوگو سی شارپ SADEGH.N

با سلام ميخواستم آموزشتون رو بخرم ولي نميدونم آموزشها فارسي هستند يا نه ؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام بله تمام آموزش ها به زبان فارسی و به صورت اختصاصی در code-academy.ir طراحی و تولید شده اند.

لوگو سی شارپ رشید

وقتی روی لینکای فصل اول و دوم کلیک می کنم دانلود نمیشه میره روی قیمت پکیج.


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

دوست عزیز این فصل ها رایگان نیستند و برای دانلود شما باید پکیج رو خریداری کنین.

لوگو سی شارپ یاسر

سلام و خسته نباشید خدمت مهندس خانی من پکیج و خریداری کردم و استفاده کردم لازم دوسنتم اینجا این مطالب و اعلام کنم که نحوه آموزش مهندس عالیه و خیلی نکات ریز و لازم رو در حین آموزش میاره که واقعا خوبه و کاربردی و پیشنهاد میکنم که اگه میخواین برنامه نویسی اندروید با سی شارپ انجام بدید این آموزش ها برای شروع کار خیلی خوبه البته من خودم برنامه نویسی فرم اپلیکیشن انجام میدم و یادگیری مطالب برام خیلی راحت اما انصافا آموزش ها طوری تهییه شده که اگرم تازه کار باشد راحت میتونید همراه سرفصل ها جلو برید. در ضمن نمونه این پکیج هیجای نت نیست نگردین که من خیلی گشتم ، حتی کلی آموزش زبان اصلی هم دارم که به این راحتی شروع نکردن آموزش رو. در کل از زحمات آقای مهندس خانی سپاسگزارم. یاسر.ع .نانوکس


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام از نظر شما دوست عزیز ممنونم... جای خوشحالی داره که از نظر شما کاربر این پکیج، این محصول تونسته رضایت شما رو جلب کنه.

لوگو سی شارپ tiyari

سلام و خسته نباشید.ببخشید کار کردن با برنامه نویسی به زبان سی شارپ نیاز به فضا و ویژگیهای خاصی روی کامپیوتر دارد؟قبلا برنامه نویسی با اس دی کا خواستم نصب کنم به سیستم با بیتهای مشخص و فضای خالی زیاد در سیستم نیاز داشت،خواستم بدونم سی شارپ هم همینطوره و ویژگیهای خاصی روی سیستم نیاز داره؟ممنون


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام فضایی که شما نیاز دارید مربوط به نصب visual studio + SDK + monodroid هست. شما تقریبا 10 گیگ فضا نیاز دارید.

لوگو سی شارپ saeede

با سلام هزینه هر فصل جداگانه هستش. میشه بگین در مجموع قیمت پکیج چند میشه؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام بر شما در صورتی که بخواهید پکیج کامل رو تهیه کنید بایستی مبلغ 61600 تومان پرداخت کنید که به نسبت خریدن جداگانه پکیج ها مبلغی ارزان تر خواهد شد. به عبارتی با خرید پکیج کامل شما هزینه کمتری پرداخت می کنید. در صفحه اصلی سایت بر روی عنوان پکیج کامل آموزش برنامه نویسی اندروید کلیک کنید تا وارد صفحه مربوطه شوید

لوگو سی شارپ mehdi

سلام آقای بهنام خانی آیا این پکیج مناسبی برای یادگیری است؟ و اینکه من android -ndk-r8به بالا را هرچی سرچ میکنم نمی تونم دانلود کنم ؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام بر شما بله آموزش های این سایت همونطور که سایر دوستان هم استفاده کرده و نتیجه گرفته اند، مناسب هست برای کسی که تصمیم داره برنامه نویسی اندروید بشه. آموزش خوب از ما - تلاش و تمرین از شما

لوگو سی شارپ صادق ندایی

با سلام اقای خانی خسته نباشید من از شما آموزشهارو خریدم ولی ی مشکلی تو زامارن دارم مشکلم اینه که وقتی تو قسمت Layout Main رو انتخاب میکنم تا طراحی کنم این خطا رو میده disconnected from layout renderer please close and open the file again حالا من چیکار کنم تا مشکل حل بشه ؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام بعضی مواقع زمانی که فایل لیآت مشکلی داشته باشه این مشکل بوجود میاد و یا حتی ممکنه این مشکل از خود محیط توسعه باشه. می تونین از xamarin studio استفاده کنید.

لوگو سی شارپ amin777

سلام میشه لطفا پکیج کامل اموزش اندروید با سی شارپ هم بزارید.


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام لینک صفحه آموزش برنامه نویسی اندروید با زبان سی شارپ رو می تونین از صفحه اول وب سایت مشاهده کنید. ایمیلتون رو بررسی کنید.

لوگو سی شارپ دانیال

با سلام و عرض ادب خدمت جناب خانی عزیز خواستم عرض کنم اگه امکانش هست آموزش طراحی پیشرفته Layout رو هم بزارین، مثلا طراحی گرافیکی نرم افزار تا کاربر از کار کردن در محیط نرم افزار لذت ببره و جذاب تر باشه. ممنونم


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام بر شما فصل هشتم در مورد این مباحث صحبت شده.نکات ریز و درشت زیادی در این رابطه می تونید یاد بگیرید در این فصل

لوگو سی شارپ دنبا

این پکیج مجموعه نصبی هم همراهش هست؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام شما می تونین ابزارهای نصب رو از پکیج کامل دسترسی داشته باشین و یا مستقیم از قسمت مربوطش دانلود کنید.

لوگو سی شارپ شاهین

سلام و خسته نباشید. اگه امکان داره در مورد JSON هم نیز اموزش قرار بدهید و نحوه استفاده از اطلاعات php از طریق url رو بگید .خیلی ممنون


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام در پکیج های آموزشی آینده به این مبحث رسیدگی خواهد شد.

لوگو سی شارپ مرتضی

سلام، برای کار با پورت USB و wireless در مونو یا زامارین نمونه برنامه دارید؟ در ضمن فرق مونو با زامارین چیست؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

درود بر شما مونودروید کتابخانه ای هست که توسط شرکت زامارین برای نوشتن برنامه های اندرویدی به زبان سی شارپ تهیه شده است. نمونه برنامه درخواست شده در دست نیست.

لوگو سی شارپ محمد اکبری

سلام با تشکر از شما به خاطر آموزش خوبتون من آموزش رو خریداری کردم و نیاز به سورس های آموزش دارم امکان دانلود سورس آموزش هاتون هست ؟ من خیلی به این سورس ها نیاز دارم


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

درود بر شما شما با خرید هر پکیج، علاوه بر دسترسی به لینک دانلود آموزش ها، لینک دانلود سورس های پکیج خریداری شده را هم در اختیار خواهید داشت.

لوگو سی شارپ masoud

با سلام. من دانشجوی رشته نرم افزار هستم و با زبان c++ اشنا هستم. میخوام تازه برنامه نویسی اندروید رو شروع کنم. کدوم پکیج رو انتخاب کنم؟ جاوا؟ سی-شارپ؟ محیط کدام روانتر؟ قوی تر؟ ساده تر؟ یادگیریش سریع تر و ... چون انتخاب سختی هستش برای من! از طرفی میگن کدهای جاوا طولانی و پردردسره! و از طرف دیگه بیان میشه که یادگیری سی-شارپ، نسبت به جاوا، برای اون هایی که c++ کار کردن بسیار ساده تر و روانتر هست. و قدرت مانور بسیار بیشتری نسبت به جاوا داره. واقعا گیج شدم. ممنون میشم دقیق راهنمایی کنید. ممنون.


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

درود بر شما هر دو زبان جاوا و سی شارپ ساختاری مشابه ++c دارند. بنابراین هم جاوا و هم سی شارپ شباهت ساختاری زیادی دارند. مهمترین عاملی که باعث میشه سی شارپ ساده تر باشه، محیط توسعه قدرتمند ویژوال استودیو هست که نسبت به اکلیپس امکانات زیادی را در اختیار برنامه نویس قرار می دهد. در کل هر دو زبان کاربرد خاص خودشان را دارند و نمی توان گفت زبانی قوی تر یا ضعیف تر هست. برای تسلط بر روی زبانی هم شما باید تمرین زیادی بکنید. ولی در کل اگر فقط دوست دارین برنامه های اندرویدی بنویسین، از جاوا استفاده کنید و اگر می خواین در آینده علاوه بر اندروید، برنامه نویسی برای پلتفرم های دیگه ای رو هم یاد بگیرید، سی شارپ رو پیشنهاد می کنم.

لوگو سی شارپ حسن زاده

سلام من میخواستم پکیج کامل رو روی دی وی دی خریداری کنم امکان ارسال سریع(مثلا توسط پیک) رو دارید؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

درود بر شما ایمیلتون رو بررسی کنید

لوگو سی شارپ مرتضی

سلام، اگر لطف فرمایید، منابعی را جهت کار با سنسورها و پورتها(usb) معرفی نمایید. ممنون از زحمات شما.


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

درود بر شما دوست گرامی، در صورتی که کتاب هایی به زبان انگلیسی بتوانید مطالعه کنید، کتاب Professional Android Sensor Programming از Greg Milette را پیشنهاد می کنم

لوگو سی شارپ shahin060

سلام و خسته نباشد ما آموزش شما رو خریداری کردیم واقعا عالی بود خسته نباشید.میخواستم یه سوال بپرسم. سوالم اینه یه سایت هست یه وب سرویس نوشته که اطلاعات رو داخل ارایه ریخته .حالا وقتی ما میخواییم استفاده کنیم تو زامارین وب سرویس رو اد می کنیم ولی متدها و اطلاعات قابل نمایش نیست نشون نمیده هیچی ، ولی تو مرورگر ادرس رو میزنی میاره. از بعضی دوستان پرسیدم گفتن باگ ماکروسافت هست . در ضمن wsdl هستش . اگه ممکن هست راهنمای بکنید . ممنون


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام منظورتون رو متوجه نشدم. متدهای وب سرویس نمایش داده نمی شوند و یا در هنگام کار با اطلاعات حاصله از وب سرویس مشکل دارید. لطفا جزئیات بیشتر را ایمیل کنید.

لوگو سی شارپ reza

سلام خسته نباشید، میخواستم بدونم با یادگیری این پکیج آموزشی (برنامه نویسی اندروید با سی شارپ) میشه برنامه نویس حرفه ای اندروید و وارد بازار کار شد؟ و امکان پست این پکیج آموزشی وجود داره؟ با تشکر از زحمات شما.


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

درود بر شما ورود به بازار کار اندروید معمولا به دو دسته تقسیم می شود. دسته اول این هست که شما برنامه نویسی اندروید یاد بگیرید و در جاهایی مثل بازار برنامه هاتون رو قرار بدین. نیاز این دسته این هست که ایده ای داشته باشین و یا ایده ای که به برنامه تبدیل شده را کامل تر کنید. دسته دوم کار برای شرکت های نرم افزاری هست. در این پکیج شما از برنامه نویس صفر تبدیل به شخصی خواهید شد که با ساختار و سبک نوشتن برنامه های اندرویدی آشنا خواهد شد. برای حرفه ای بودن نیاز هست که شما بعد یک پکیج آموزشی خوب، شروع به نوشتن برنامه و کسب تجربه کنید. در این راه باید مهارت های استفاده از گوگل رو در خودتون تقویت کنید. بنابراین پکیج آموزشی خوب + کسب تجربه (با نوشتن برنامه های مختلف) + تقویت مهارت های ارتباطی با گوگل، از شروط حرفه ای شدن هست.

لوگو سی شارپ امیر حسین

توی این پک آموزش کار با سخت افزار رو میدید؟مثله دوربین یا وای فای .چون شدیدا به اون نیاز دارم


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام در حال حاضر آموزشی در این زمینه نداریم

لوگو سی شارپ معین

سلام خسته نباشید ببخشید به نظر شما با سیشارپ و ویژوال استودیو برنامه نویسی اندروید کنم یا با جاوا و اکلیپس؟؟ پیشنهاد شما چیه؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام دوست عزیز مشابه این سوال رو دوستان زیادی پرسیدند که در قسمت نظرات می توانید مشاهده کنید

لوگو سی شارپ فواد

سلام ببخشید معذرت در پکیج سی شارپ، پرداخت درون برنامه ای با سی شارپ هم آموزش داده شده؟؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام پرداخت درون برنامه ای با جاوا توضیح داده شده

لوگو سی شارپ امید

سلام من میخوام برنامه نویسی برای موبایل یاد بگیرم ولی فرق سی شارپ و اندروید رو نمیدونم . راهنمایی کنید کدام بهتره و از کجا شروع کنم .


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام دوست عزیز در صفحه آموزش برنامه نویسی اندروید به زبان سی شارپ دوستان سوالاتی در همین زمینه پرسیده اند که می توانید در قسمت نظرات سوالات آنها و جواب بنده را مطالعه کنید

لوگو سی شارپ رضا

سلام آقای مهندس ممنون از سایت خوبتون بی زحمت دانلود یک جلسه رو رایگان کنید که ببینیم نحوه آموزش دادنتون به چه شکلی هست.


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام جلسات اول دوم و سوم رایگان هستند. همینطور جلسه آموزش کار با دیتابیس رایگان است. قسمت هایی از سایر فصل ها مانند لیست ویو نیز رایگان است موفق باشید

لوگو سی شارپ علیرضا

سلام آموزش های سایت شما فارسی هست؟؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام بله تمام آموزش ها به زبان فارسی هست و اختصاصی در کد آکادمی طراحی و تهیه شده اند.

لوگو سی شارپ محمد یاسین پارسی

سلام،من فایل هارو دانلود کردم اما پسورد فایل های rar را ذخیره نکردم امکانش هست برام ایمیل کنید؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام بله کد رهگیری را ایمیل و در ایمیل درخواست خود را عنوان کنید

لوگو سی شارپ arman

من ازپکیج شماراضی امما نمی دونم چرا؟؟ ادامه پکیج نمی ذارید مثل آموزش های امنیت دراندروید .کاربا wifi.و...درزامارین....مانند آموزش هایی که برای javaگذاشته بودید..


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام از نظر انرژی بخش شما سپاسگزارم در سال جدید آموزش های جدید اضافه خواهند شد

لوگو سی شارپ محمود امینی

سلام، خسته نباشید. بخاطر سایت خوبتون ممنونم. من یه پروژه برای کارخونه ای که توش کار میکنم میخوام انجام بدم. نیاز به شمارش تعداد لوله ها داخل یه بسته بندی بزرگ دارم. من میخوام اگه بشه با پردازش تصویر، اون هم با اندروید، این کار رو انجام بدم. میشه راهنماییم کنین؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام مبحث Image processing خودش شاخه ای از برنامه نویسی است. بنده در این زمینه تخصصی ندارم. ولی framework های مختلفی موجود هست که می توانید از آنها استفاده کنید.

لوگو سی شارپ فریدون احمدزاده

سلام آیادر مجموعه آموزشی فوق (برنامه نویسی اندروید با سی شارپ) نرم افزار های مورد نیاز نیز موجود است؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام بله ابزارها نیز موجود است.

لوگو سی شارپ علی

سلام یک سوال دارم میخوام پکیج آموزشی شما رو خریداری کنم باتوجه به اینکه هیچ اطلاعاتی از برنامه نویسی و مباحث ان ندارم آیا میتونم ازاین پکیج استفاده کنم و برنامه نویسی اندرویدبصورت کامل یادبگیرم و از آن کسب درآمد داشته باشم؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام دوست عزیز، در مورد یادگیری باید بگم که بله تمام مقدمات فراهم شده و تمام پیشنیازها و ابزارها فراهم آورده شده است. در مورد کسب درآمد بستگی کامل به شما دارد که در چه زمینه ای شروع به فعالیت کنید.

لوگو سی شارپ 0613

سلام آموزش های حرفه ای تر هم بزارید.. بعد از این دوره وقتشه چند پروژه معروف مثل بازی و برنامه های کاربردی با سی شارپ پیاده سازی کنید. لطفا بگید که چه زمانی آموزش جدید با س شارپ قرار میدید؟ با تشکر


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام آموزش متریال دیزاین اضافه شد

لوگو سی شارپ حامد

با سلام من تمام برنامه های سایت رو نصب کردم همراه ویژال استودیو 2012 ولی هم در ویژوال هم در xamarin امولیتور که اجرا میکنم اجرا نمیشه و هیچ پیغامی هم نمیده . مشکل چیه . با تشکر


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام تیک های مربوط به Snapshot رو بردارین و یا اینکه یک ایمولاتور جدید بسازین

لوگو سی شارپ علی

سلام می خواستم بدونم بعد از این پکیج ها برنامه نویسی بازی اندروید رو هم می زارید؟؟؟؟؟؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام خیر

لوگو سی شارپ محمدی

سلام آقای مهندسی،میخواستم بپرسم که آموزش هاتون برای برنامه نویسی ios هم مناسبه؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام آموزش ها مرتبط با برنامه نویسی اندروید هستند

لوگو سی شارپ مسعود

سلام استاد ميخاستم ببينم چطوري ميتونم مستقيم از شما اموزش ببينم . هم اندرويد هم ios ممنونم


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام تمام آموزش ها به صورت آنلاین (ویدئوئی) هست.

لوگو سی شارپ خشایار

سلام من که تا حالا کد نویسی انجام ندادم اول باید سی شارپ رو یاد بگیرم یا جاوا؟ بعد مطمئنا برنامه نویسی شی گرا هم بلد نیستم مشکلی پیش نمیاد تو یادگیری هر کدوم از این زبانا؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام اگر تابحال کد نویسی نکردین با پکیج جاوا شروع گنید. تمام مقدمات مورد نیاز و همینطور بحث شی گرایی در این پکیج آمده است.

لوگو سی شارپ Kaka88

با سلام به نظرمیرسه که آموزش های جاوا کاملتر قرار داده شده اند. آیا برای سی شارپ هم آموزش های تکمیلی قرار داده می شوند؟ و اگر الان هزینه پکیج رو بپردازیم برای آموزش های تکمیلی دوباره باید مبلغ بیشتر پرداخت کنیم؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام بله مسلما آموزش ها ادامه دار خواهند بود. تا حد ممکن سعی خواهد شد که پکیج به صورت رایگان در اختیار دوستانی که قبلا خریداری کردن قرار بگیره.

لوگو سی شارپ محدث

با سلام خواستم اموزش اندروید استودیو یاد بگیرم همه میگفتن اول با ایکیلیپس کار کن چون تمام اموزش های اندروید رو این برنامه شده .ایا همینطوره؟ سوال دوم کتابی هست که مرجعی باشه برای دستورات اندروید یعنی هر وقت میخواهم چیدمان دستورات رو ببینم در کتابی باشد متشکر استاد


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام بله اکثر آموزش ها در محیط اکلیپس است. هر چند آموزش های جدید کد آکادمی در اندروید استودیو آمده است مانند آموزش متریال دیزاین و ارتباط با دیتابیس خارجی. منتها این نکته را در نظر داشته باشید که اندروید استودیو و اکلیپس تنها دو محیط برنامه نویسی هستندو اصل کار این است که شما مفاهیم برنامه نویسی اندروید و زبان جاوا را فرا بگیرید که در هر دو محیط اکلیپس و اندروید استودیو یکسان است. در مورد سوال دوم: بله رفرنس به زبان انگلیسی موجود هست. منتها برای شما که مبتدی هستید پیشنهاد می کنم خودتون یک جزوه از دستورات در حین یادگیری از ویدئو ها تهیه کنید.

لوگو سی شارپ علی طلوعی

سلام مهندس بنده بسته آموزشی اندروید رو از شما خربداری کردم واقعا عالی بود فقط اگر راجع به دانلود عکس و دخیره اون در دیتابیس هم آموزش میدادین عالیتر می شد. در این مورد اگر مطلب آموزشی سراغ دارید لطفا معرفی کنید. با تشکر


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام، در مورد دانلود عکس در فصل یازدهم صحبت شده است. در مورد ذخیره عکس در دیتابیس هم، در قسمت نمونه برنامه های اندرویدی می توانید کد مربوطه را پیدا کنید.

لوگو سی شارپ علی طلوعی

سلام استاد به کمک آموزش شما برنامه نویسی اندروید را در کمترین زمان ممکن یاد گرفتم. خواستم از این بابت تشکر و قدردانی کرده باشم. انشاالله همیشه سالم و موفق باشید


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام موفق باشید

لوگو سی شارپ علی

سلام.من پکیج شما را خریداری نکردم.ولی توی اندروید sdk مشکل دارم.میشه بگید اندروید sdk که باید دانلود کنم و توی قسمت تنظیمات xamarin.android وارد کنم رو از کجا دانلود کنم؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام ایمیل خود را بررسی نمایید

لوگو سی شارپ علی

سلام تفاوت mono با زامارین چیه؟ آیا کدهای ارائه شده برای زامارین خیلی بیش تر از مونو هست؟ و اینکه شما توی پکیج نصب مونو رو یاد داده بودید ولی من می خواستم xamarin.android رو نصب کنم.حالا چه طوری باید xamarin.android رو نصب کنم؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام مونو یا مونودروید متعلق به کمپانی زامارین است. نصب هیچ فرقی نمی کند و مهم این است که شما نسخه مطمئنی داشته باشید.

لوگو سی شارپ رجبی

سلام آیا در این پکیج آموزش کار با دیتا بیس هم است؟ با مازارین؟؟ در فیلم آموزشی فصل 6 رایگان با اکلیپس آموزش دداده شده است!


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام بله در پکیج برنامه نویسی اندروید با سی شارپ هم آموزش دیتابیس قرار داده شده است.

لوگو سی شارپ ارم

سلام به نظر شما برنامه نویسی سی شارپ بهتر است یا با جاوا<ایکلیپس> لطفا شماره تماس ارتباطی بگذار


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام شماره تماس و ایمیل در بخش رزومه مدرس هست. اگر شما دات نت کار هستید با سی شارپ و جاوا کار کنید. اگر نه که فقط جاوا

لوگو سی شارپ مصطفی

سلام آقای مهندس می خواستم بدونم با توجه به این که زمینه برنامه نویسی سی پلاس پلاس و متلب رو دارم آیا برای برنامه نویسی آندروید، جاوا رو پیگیری کنم یا سی شارپ رو و همچنین در حالت کلی کدامیک اصولی تر و پیشرفته تر و بروز تره ؟ با سپاس از راههنماییتون


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام هر ابزار در زمان مناسب خود کاربرد دارد. منتها به شما استفاده از زبان جاوا را پیشنهاد می کنم.

لوگو سی شارپ fkh

با سلام و احترام با توجه به حجم بالای دانلود آیا امکان خرید پکیج به صورت dvd وجود دارد ؟؟ اگر بله بفرمایی چگونه؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام بله جهت دریافت پکیج به صورت پستی، مبلغ پکیج به اضافه مبلغ 18 هزار تومان هزینه بسته بندی و پست را به شماره کارت 0668-3964-9972-6037 (ملی بهنام خانی) و سپس آدرس کامل پستی خود را به شماره 9397660086 پیامک کنید.

لوگو سی شارپ رادین

سلام و خسته نباشد... پکیج آموزشی برنامخه نویسی اندروید با c++ رو ندارین ؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام دوست عزیز متاسفانه خیر

لوگو سی شارپ mostafa

سلام آیا پکیچ سی شارپ رو ویندوز 10 قابل نصب می باشد؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام بله بر روی هر سیستمی که ویژوال استودیو 2012 نصب شود، می توانید استفاده کنید.

لوگو سی شارپ حسین

سلام میخواستم لینک های دانلود رو دوباره برام ارسال کنید باتشکر


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام ارسال شد.

لوگو سی شارپ ابوالفضل بهبهانی

کاش می شد یه نمونه برنامه اندروید با #c رو قرار می دادید که ما ببینم در نهایت چیکار میتونیم کنیم؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

ببینید از لحاظ تکنیکی همانطور که در سایت خود زامارین xamarin.com هم آورده شده شما هر کدی که بتوانید در جاوا بنویسید در سی شارپ با مونودروید هم می توانید.الیته باید به نسخه مونودروید هم توحه کنید.

لوگو سی شارپ محمد

جاوا بهتره یا سی شارپ از نظر برنامه نویسی اندروید و امکانات بیشتر؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

دوست عزیز خروجی جاوا و سی شارپ یکی هست و هر دو صد در صد API اندروید رو پشتیبانی می کنند. منتها سی شارپ کاربرد خاص خودش را دارد. به دات نت کاران پیشنهاد می شود که به برنامه نویسی اندروید با سی شارپ هم در کنار جاوا مسلط شوند.

لوگو سی شارپ omid

سلام بنده C# رو تا حد متوسط پیش رفتم و قصد کار با زامارین رو داشتم مدتی است در فایل های انگلیسی و یک کتاب فارسی میگردم ولی متاسفانه همه چیز دارند به جز آموزش درست متدها و کلاس ها و در قسمت oncreate زامارین که شبیه فرم لود خود c# است و کار با ویو ها را می دانم اما متد و برنامه زدن برای آنها را خیر لطفا راهنمایی بفرمایید


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام دوست عزیز، ببینید بنظر شما نیاز هست که یک مرجع سی شارپ مقدماتی خوب مطالعه کنید. بنده به شما همین آموزش رو پیشنهاد می کنم. به این دلیل که در مورد متد نویسی به صورت پایه ای آموزش داده ام.

لوگو سی شارپ سید محمدعلی

می شه آموزش پرداخت درون برنامه ای هم برای این پکیج بزارید؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

در حال حاضر برای این مورد برنامه ای در دست نیست

لوگو سی شارپ سید محمدعلی

دوستان خیلی عالیه من کنار اندروید دارم c# رو برای ویندوزم جلو میرم با کمک آموزش هایی که این پکیج از c# داره ممنون آقای بهنام خانی ی آموزش کامل c# برای ویندوزم بزار دمت گم


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام ممنون از شما دوست عزیز، انشالله در آینده (آموزش برنامه نویسی ویندوزی به سی شارپ) اضافه خواهد شد.

لوگو سی شارپ Atefeh

سلام چطور میتوانم یه برنامه سی شارپ رو به اپلیکیشن گوشی تبدبل کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام سوال شما کامل نیست. منظورتون از یک برنامه سی شارپ تحت چه پلتفرمی هست؟ اگر منظورتون تبدیل یک برنامه ویندوزی به برنامه اندرویدی هست، مسلما این کار به صورت مستقیم قابل انجام نیست. شاید بتوانید از قسمت هایی از کدتان استفاده کنید.

لوگو سی شارپ مهدی

سلام استاد.من که هیچی از برنامه نویسی نمیدونم کدوم پکیج رو باید بخرم؟پکیج با جاوا یا پکیج با سی شارپ؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام ، شما با پکیج جاوا شروع کنید.

لوگو سی شارپ مهدی

سلام استاد عزیز، میخواستم این پکیجو سفارش بدم، پستی دارید؟، چطور هزینه پست رو پرداخت کنم؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام لطفا ایمیل خود را بررسی کنید.

لوگو سی شارپ ایزدی

سلام وقتتون بخیر! ببخشید من ایمیلتون رو برای ارسال کدرهگیری ندارم میشه ایمیلتون رو بهم بگید.میخوام که پکیج رو برام پست کنید. ممنون


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام لطفا ایمیل خود را بررسی کنید.

لوگو سی شارپ مهدی

با سلام من با زبان سی شارپ کمی آشنایی دارم و دو سه تا برنامه نوشتم حالا میخوام در محیط ویژوال استودیو برای اندروید برنامه نویسی کنم تمام نرم افزارهای مورد نیاز هم نصب کردم ولی نمیدونم به چه صورت با زبان سی شارپ برای اندروید برنامه نویسی کنم پکیچی که شما ارائه دادید کامل هست با توجه به اینکه من در این زمینه مبتدی هستم و بصورت عملی هستش با تشکر


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام ببینید برای برنامه نویسی اندروید شما نیاز به ابزارها + یادگیری زبان سی شارپ + یادگیری نحوه برنامه نویسی برای اندروید توسط این ابزارها رو دارین در این آموزش ها در ابتدا ابزارها و نحوه نصب آنها آمده است. سپس زبان سی شارپ از مقدمات شروع به آموزش کرده و بعد از آن به طراحی برنامه های اندرویدی با زبان سی شارپ رفته ایم. به عبارتی شما بدون نیاز به هیچ پیشنیازی می توانید شروع کنید.

لوگو سی شارپ آرش

سلام خسته نباشید. شما تو سایتتون بالای صفحه سه تا پکیج هست که یکی آموزش با جاوا یکی آموزش با جاوا و سی شارپ و یکی دیگم آموزش با سی شارپه من هیچ آشنایی با برنامه نویسی ندارم ولی علاقه زیادی دارم که یاد بگیرم لطفا راهنماییم کنید آیا باید هرسه پکیجو سفارش بدم؟ اگه بخوام سه تاشونو بکیرم هزینش هیچ فرقی با کلاس های آزاد نداره اگه ممکنه تخفیف بدید. اجرتون باخدا


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

ببینید در واقع ما دو پکیج داریم. شما می توانید با پکیج جاوا که مبلغ 77 هزار تومان هست، شروع کنید. برای دوستانی که تمایل دارند بر هر دو پلتفرم برنامه نویسی اندروید با جاوا و سی شارپ مسلط بشن، تخفیف ویژه ای در نظر گرفته شده است. به این معنی که به جای پرداخت 77 هزار تومان برای جاوا + 70 هزار تومان برای سی شارپ (در کل 147 هزار تومان) مبلغ 110 هزار تومان را پرداخت می کنید.

لوگو سی شارپ صابر

سلام خدمت مهندس. سوال من این است که به نظر شما برای یادگیری برنامه نویسی اندروید کلاس بریم بهتر یاد میگیریم یا از همین پکیج ها میشه یاد گرفت. و اینکه بعد یادگیری با کدام موسسات میشه همکاری کرد و کسب درآمد کرد و آیا اشباع شده نشده. ممنونم من داشنحوی دکترای اقتصاد هستم


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام ببینید پیشنهاد من این هست که یک منبع آموزشی مناسب پیدا کنید و آموزش رو با اون شروع کنید و بعد از اینکه یک درک نسبی در رابطه با برنامه نویسی اندروید بدست آوردید شروع کنید به نوشتن برنامه هایی جهت کسب تجربه. ویدیوی آموزشی بهتر هست به این دلیل که 1- شما هر موقع از شبانه روز می تونین به آموزش دسترسی داشته باشید، 2- اینکه مطالب همه در قالب فایل ویدیویی هستند و هر چند بار که نیاز بود می توانید مشاهده کنید و 3- دامنه گسترده تری از مطالب پوشش داده شده و آموزش داده می شود. در مورد سوال دومتون قانون کلی که وجود داره این هست که شما در هر شرایطی اگر در کارتون حرفه ای باشین، همیشه بازار برای شما وجود خواهد شد. موفق باشید

لوگو سی شارپ مهدی

سلام مهندس حجم کل فایل که باید دانلود بشن چقدره


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام حجم پکیج جاوا چیزی بالای 6 گیگ هست.

لوگو سی شارپ ج. ر

با سلام من پکیج را خریداری کردم. اما لینک دانلود فیلمهایی که رمز عبور می‌خواهد معتبر نیست و به‌جای فیلم، یه فایل html دانلود می‌کند.


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام در تنظیمات IDM خود، تیک مربوط به دانلود خودکار از مرورگر را بردارید. مورد حل می شود.

لوگو سی شارپ رضا

سلام وقت بخیر مهندس من پکیج و تهیه کردم پس از نصب زامارین وقتی میخوام ادرسو sdk رو به زامارین بدم ارور میده : an error has occured Details of this error have been automatically sent to Xamarin for analysis.


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام لطفا ایمیل خود را بررسی نمایید.

لوگو سی شارپ کلهر

سلام با آرزوی سلامتی وتوفیق و طول عمر برای همه فعالان عرصه علم در آموزش اندروید با سی شارپ و زامارین شما آموزش ساخت کتاب اندروید بطور کامل هم موجوده؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

ممنون از شما؛ خیر آموزش داده نشده ولی مباحث مورد نیاز برای ساخت کتاب از جمله دیتابیس، طراحی رابط کاربری شکیل، لیست ویو، متریال دیزاین و ... آموزش داده شده است.

لوگو سی شارپ pouya

سلام خسته نباشید تخفیف نداره پکیج تون؟؟ اگه داره به ایمیلم ارسال کنید ممنون


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام ممنون تخفیف برای همه دوستان به صورت پیشفرض در نظر گرفته شده است.

لوگو سی شارپ Saeid jedi

سلام . مهندس ببخشید می خواستم بپرسم . کدهای رو که در زامارین می نویسیم برای اندروید ، همان کدهای است که در اندروید استودیو هست یا سی شارپ ؟؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام در زامارین ما با زبان سی شارپ برای اندروید برنامه می نویسیم ولی در نهایت خروجی همان فایل apk است.

لوگو سی شارپ hassan

سلام اقای خانی من پکیج اموزشی برنامه تون خریدم ام به مدت یک هفته موفق به دانلودکا مل نه شدم اموزش اندروی استیدیو را دانلود نکردم راه هی است برای دانلود


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام لطفا کد رهگیری خریدتون رو جهت بررسی ایمیل کنید.

لوگو سی شارپ پیمان

سلام. از پکیج خوبتون ممنونم. دوتا سوال داشتم: 1- درباره تنظیم فایل مانیفست توضیحاتی ندادید. چه مواقعی باید اونو تنظیم کرد و روش کار چیه؟ 2- آیا با سی شارپ هم راهی هست که بشه فایلهای apk رو قفل گذاری کرد که قابل disassembly نباشند؟ ممنونم


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام ممنون از شما، از فایل مانیفست برای تنظیمات کلی برنامه استفاده می شود. مثل تغییر آیکن برنامه، تغییر نام برنامه ، permission ها و ... در مورد سوال دومتون از cryptoobfuscator می توان استفاده کرد.

لوگو سی شارپ mahdi

با سلام دیوایس بر مبنای اندروید 4.0.3 بالا نمیاد دلیلش چی نیتونه باشه؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام سوالتون واضح نیست. دیوایس در کدوم ایمولاتور؟!

لوگو سی شارپ عماد

سلام . فرمودید تسلط بر #c همانا و 50 درصدِ کار تولید نرم افزار تحت ویندوز همانا . میشه بفرمایید اون 50 درصد دیگه ش چیه؟ خیلی واسم مهمه بدونم . ممنون میشم توضیح بدید .


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام منظور از 50 درصد دیگه این هست که شما بر API اندروید و در کل چارچوب ساخت نرم افزار برای این سیستم عامل آشنا بشین.

لوگو سی شارپ مجتبی سعدی

با سلام بنده آموزش رو برای ساخت بازی های آنلاین لازم دارم . آیا این اموزش برای کاری که بنده لازم دارم کاربردی و قابل فهم و درک هست ؟ یعنی اندروید رو به صورت حرفه ای میشه کار کرد ؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام این آموزش ها برای ساخت بازی نیست.

لوگو سی شارپ علی فراهانی

سلام ببخشید من میخواستم این پکیج رو بخرم یکی اینکه امکان تخفیف وجود نداره؟ و دوم اینکه تمام برنامه هایی که گذاشتین بدون هیچ مشکل نصب میشن؟ من قبلا برنامه نویسی اندروید میکردم اما نتونستم شبیه ساز اندروید رو اجرا کنم میخواستم بدونم با این پکیج میتونم راحت اجراش کنم؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام دوست عزیز، تخفیف کلی برای همه دوستان در نظر گرفته شده است. بله همه ابزارها تست شده اند و مشکلی در نصب وجود ندارد.

لوگو سی شارپ محمود م

با سلام و خسته نباشید چند سوال داشتم که ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید 1. بنده رشته ام الکترونیک هست و با زبان VHDL و c که زبان های تخصصی برنامه هامون هست کار می کنم. از طرفی پروژه ای برای اندروید در جهت کنترل و ارتباطات داده با دستگاههای الکترونیکی دارم. (در واقع قصد دارم با یک اپلیکیشن و اتصال اون به یک وبسایت بتونم اطلاعات رو از یک دستگاه ساخته شده توسط خودم به ایندو انتقال بدم و یا برعکس - هم توسط شبکه هم بلوتوث ) لطفا بفرمایید کدام این زبان ها می تونه تو این زمینه بهتر عمل کنه. 2. از لحاظ کیفیت اجرایی بین زبانهای مختلف اندروید در موبایل آیا این زبانها تفاوتی دارن ( مثلا سرعت اجرا و .. ) 3.اگر یک اپلیکیشن که با زبانهای مختلفی برنامه نویسی شده برای مقایسه لینک بدین ممنون میشم. 4. کدوم یک از زبانهای اندروید برای یادگیری ios بیشتر کمک می کنه؟ از لطفتون بسیار متشکرم.


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام ببینید تفاوتی بین برنامه نویسی اندروید با جاوا و سی شارپ نیست. منتها پیشنهاد می کنم برای این مورد شما از جاوا استفاده کنید چرا که نمونه برنامه های مرتبط رو راحت تر می تونید پیدا کنید.

لوگو سی شارپ محسن

سلام مهندس .... میخواستم بدونم شما دوره آموزشی حضوری هم برگزار میکنید؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام دوست عزیز ، در حال حاضر تمام فعالیت ها به صورت آنلاین می باشد.

لوگو سی شارپ علی فراهانی

سلام آموزش گرافیک در اندروید(متریال دیزاین) نیست؟ خیلی لازمش دارم


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام دوست عزیز، متریال دیزاین در فصل سیزدهم به صورت کامل آموزش داده شده است.

لوگو سی شارپ پیمان

سلام مجدد استاد. سوالی که برام پیش اومده اینه که خب هرکس میتونه با تغییر پسوند apk به rar به فایل های drawable و خصوصا assets دسترسی پیدا کنه. آیا این نرم افزاری که در چند کامنت قبلتر معرفی کردید(cryptoobfuscator) جلوی چنین دسترسی هایی رو هم میگیره یا نه؟ اگر نمیگیره برای محافظت از این فایل های برنامه باید چه کرد؟ ممنون


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

ُسلام بله فایل apk رو اگر تغییر پسوند بدهیم به rar می شه اون رو از زیپ در آورد. ولی مهم فایلهای سورس برنامه هستند که توسط ابزارهای گفته شده می توان آنها رو باصطلاح کدش رو درهم کرد.

لوگو سی شارپ محمد محمدی

سلام آموزش یک دیتابیس share شده روی وب هم در پکیج هست؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام بله فصل 14 در مورد استفاده از دیتابیس بر روی سرور هست.

لوگو سی شارپ علی فراهانی

سلام متریال دیزاین برای سی شارپ اماوزش داده نشده؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام خیر

لوگو سی شارپ محمد محسنی

سلام و درود بر شما میخاستم بپرسم ایا برنامه هایی که با سی شارپ برای اندروید نوشته میشه برای اجرا در سیستم عامل اندروید چیزی لازم داره یا نه؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام برای اجرا نیاز نیست ابزاری بر روی سیستم عامل اندروید نصب باشه (مثل دات نت فریمورک نیست) تمام پیش نیازهای نصب به همراه فایل apk قرار داده خواهد شد.

لوگو سی شارپ محمد محسنی

سلام و درود بر شما میخاستم بپرسم ایا برنامه هایی که با سی شارپ برای اندروید نوشته میشه برای اجرا در سیستم عامل اندروید چیزی لازم داره یا نه؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام برای اجرا نیاز نیست ابزاری بر روی سیستم عامل اندروید نصب باشه (مثل دات نت فریمورک نیست) تمام پیش نیازهای نصب به همراه فایل apk قرار داده خواهد شد.

لوگو سی شارپ محمد

سلام من ویژوال استودیو 2015 نصب هستش رو کامپیوترم، چجوری باید add-in مونو اندروید رو به option ام اضافه کنم؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام از 2012 یا 2013 استفاده کنید، در آموزش ها آمده می توانید مشاهده کنید.

لوگو سی شارپ محمد

سلام ، آیا در ویژوال استودیو 2015 لازم به نصب mono for android هست؟ چون که فک کنم یه آپشنی که خود مایکروسافت اضافه کرده خروجی اندروید گرفتن از ویژوال استودیو هستش


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام بله باز هم نیاز است. مایکروسافت صرفا قالب را اضافه کرده ولی همچنان نیاز است که مونودروید نصب باشد.

لوگو سی شارپ afshin

سلام مهندس من سی شارپ کار میکنم b4a هم کار کردم اما دوست دارم با سی شارپ اندروید طراحی کنم اما سوالی داشتم ایا برای ویژوال2015 مونو لازمه ؟؟و اینکه ایا لازمه زامارین استودیو نصب کنم یا خود زامان کافیه--ضمن تشکر اولین سایت ایرانی هستید که در این مورد به تفسیر اموزش دادی خدا خیرت بده و ممنونم


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام دوست عزیز، بله همچنان لازم هست. این کامپوننت صرفا به عنوان یک کامپوننت شرکت ثالث شناخته میشه .

لوگو سی شارپ محمد20

سلام وقت بخیر. من میخاستم برنامه نویسی را شروع کنم رشته تحصیلیم هم مکانیکه اما با کلیت برنامه نویسی آشنا هستم و لب ویو هم کار کردم و بلدم. میخاستم برنامه نویسی با هدف طراحی و تولید اپلیکیشن موبایل ( اندروید و آی او اس ) را با سی شارپ شروع کنم و بعد ابزار های برنامه نویس اندروید و الی آخر. اما گویا در این پکیج 8 فصلی شما آنچه که از سی شارپ نیاز هست را آموزش دادید؟ سوال اولم اینه که اگه این پکیج را تهیه کنم دیگه نیاز به آموزش سی شارپ جداگانه دارم یا نه ؟ و دوم اینکه این آموزش برای برنامه نویسی اندروید چقدر کامله ؟ یعنی مثلا به مباحث پرداخت درون برنامه ای و کار با سنسور و دوربین و ژیروسکوپ و ... هم هست ؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام دوست عزیز ، این پکیج آموزش برنامه نویسی اندروید با سی شارپ هست. زبان سی شارپ و نحوه استفاده از آن و همینطور ابزارهای مورد نیاز جهت برنامه نویسی اندروید آورده شده است. لیست سرفصل مطالب در صفحه پکیج سی شارپ آمده است.

لوگو سی شارپ علیرضا

سلام وقت بخیر، دراین پکیچ آموزش کامل برنامه نویسی اندروید با سی شارپ هست اگه این آموزش را بخریم کامل توضیخ داده یا نه


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام در این پکیج تمام مقدمات به صورت کامل و با حوصله آموزش داده شده است. سرفصل را می توانید مشاهده کنید.

لوگو سی شارپ علی ح

سلام من خیلی کم سی شارپ بلدم ایا میتونم با این پکیج اندرویدو یاد بگیرم ؟ و این برنامه های که معرفی کردین سورسشون کامل تو پکیجتون هست که برنامه اجرابشه؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام ، مقدمات زبان سی شارپ هم در پکیج موجود هست. بله سورس پروژه در کنار فایل ویدیویی آورده شده است.

لوگو سی شارپ امیر حسینی

سلام جناب مهندس من خیلی دنبال برنامه نویسی اندروید و ای او اس بودم خوشبختانه شمارو پیدا کردم و از نحوه آموزش شما خیلی لذت بردم در همون ابتدا آیا میشه بعد از خرید مجموعه های شما اگه سوالی داشتم به صورت ایمیل با شما مطرح کنم ممنون از لطف شما


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

ممنون از نظر انرژی بخشتون بله پس از خرید به مدت 2 ماه می توانید از طریق ایمیل پشتیبانی شوید.

لوگو سی شارپ حمید

سلام بنده تنها نیاز به دو فصل آخر آموزشتون نیاز دارم، ممنون می شم بفرمایید که به چه نحوی می تونم این دو فصل رو تهیه کنم با تشکر


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

با سلام هر آموزش را می توان به صورت جداگانه خریداری کرد. کافی است به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

لوگو سی شارپ مجید

سلام من الان در حال حاضر دارم ویدیو های اموزشی سایت شما که اندروید با جاوا هست را دنبال می کنم آیا جاوا یاد بگیرم باید ادامه اش استدیو هم یاد بگیرم یا مثل هم هستند جاوا بهتر است یا استدیو؟ ممنون میشم راهنمایی کنید


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام بهرحال شما باید جاوا رو یاد بگیرید. در فصل هایی از جمله متریال دیزاین به سمت اندروید استودیو حرکت کرده ایم.

لوگو سی شارپ John

با سلام استاد من نمیدوسنتم که لینک ها 1 هفته ایی هست میشع ادامه اموزش هاتون رو دانلود کنم من اموزش های درباره انیمیشن رو تموم کردم و خواستم دانلود کنم لینک منقضی بود ممنون میشم جواب بدین


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام ایمیل خود را بررسی کنید.

لوگو سی شارپ محسن

با سلام مهندس میخواستم بدون آموزش ارتباط با دیتابیس هاست ودیتابیس سرور محلی هم دارید.وسوال دیگه اینکه آیا مونواندروید قابلیت ارتباط با دیتابیس sql server وmysql را دارد؟ممنون


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام ممنون از شما. بله آموزش اتصال به دیتابیس لوکال موجود هست. جواب سوال دومتون هم مثبت هست.

لوگو سی شارپ صادق

سلام ببخشید شما آموزش پرداخت درون برنامه رو توی سیشارپ آموزش ندادین ولی توی جاوا آموزش دادید اینجا آموزش نمی دید چون می خوام این پکیج رو بخرم گفتم کامل باشه همیتطور انیمیشن در اندروید و ... کلا آموزش برنامه نویسی با جاوا که قرار دادین کاملتره چون فصل هاش بیشتره می خواستم بدونم چه زمانی پکیج سیشارپ هم کامل میشه چون واقعا بهش نیاز دارم‌ و حتما باید تمام چیزهای که مربوط به سیشارپ هستش رو توش داشته باشه اگر پکیج کامله و سیشارپ قابلیت هایی مثل پرداخت درون برنامه که با جاوا آموزش دادین رو نداره پکیج بدون معطلی بخرم منظورم اینه که تمام قابلیت های سیشارپ رو واسه ساخت نرم افزار توضیح دادید یا نه؟ و اگر نه چه زمانی تمامش رو قرار می دید ممنون آموزش طراحی صفحات وب هم قرار بدید ممنون خدانگهدار


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام دوست عریز در پکیج سی شارپ بایستی بعضی موارد مثل همین پرداخت درون برنامه ای رو خودتون یاد بگیرید. معمولا درگاه های پرداخت مستندات لازم برای هر زبان رو در اختیار قرار می دهند.

لوگو سی شارپ حسین

با سلام یه سوال درباره سیستم های لینوکس داشتم چون برای چند جایی که برای کار میخاستم اقدام داشته باشم یا تسلط بر لینوکس میخاستن یا آشنایی، لطفا یه توضیحی به من در این باره بدهید. ممنون


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام دوست عزیز، بنده تسلطی بر روی این سیستم عامل ندارم.

لوگو سی شارپ بهنام

سلام و خسته نباشید میشه لطف کنید چارت یادگیری برنامه نویسی با زبان جاوا رو بهم بگید. یعنی از اولین مرحله یادگری تا اخرین مرحله به صورت سرفصل


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام ببینید بر اساس شماره ای که در کنار هر فصل هست پیش برین، این فصل ها بر اساس ترتیب آورده شده اند.

لوگو سی شارپ بشردوست

سلام مهندس بهنام خانی ویژوال استودیو 2017 رو نصب کردم فقط اندروید 5.1.1 و 6 رو داره .اگه بخوام اندرویدهای پایین روهم بهش اضافه کنم باید چکار کنم ؟ یه سوال دیگه در زمان نصب گزینه های زیادی وجود داشت که اصلا به دردم نمیخوره ولی همه رو تیک زدم حالا میخوام بی اثرشون کنم یا حذفشون کنم چطور این کار رو انجام بدم ؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام برای اضافه کردن نیازه که api های مورد نیاز رو دانلود و به پوشه موردنظر اضافه کنید. برای حذف گزینه های اضافه مجددا به حالت نصب برین و گزینه هایی که لازم نیست رو بردارین.

لوگو سی شارپ نوید

سلام جناب مهندس وقت شما بخیر من تازه می خواستم برنامه نویسی رو شروع کنم، می خواستم بپرسم به نظر شما اگه بخوام هم برای ویندوز و هم اندروید برنامه نویسی یاد بگیرم باید سی شارپ کار کنم و یا باید به صورت تفکیک شده یاد بگیرم یعنی واسه اندروید زبان جاوا و ویندوز زبان سی شارپ؟ و آیا برای حرفه ای شدن در برنامه نویسی باید از سنین کم شروع کرد یا مثلا در سن 30 سالگی هم میشه شروع موفقی داشت،چقد زمان نیازه که یه فرد بتونه به یه زبان تسلط پیدا کنه ؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام با توجه به شرایط سنی که فرمودین پیشنهاد می کنم تمرکزتون رو بر روی پلتفرم اندروید بگذارین که جمع و جورتر هست و سریعتر می تونین رو موضوع تسلط پیدا کنید. ولی در صورت تمایل به استفاده از پلتفرم ویندوز و اندروید به صورت همزمان، بهتر هست از سی شارپ استفاده کنید. مخصوصا الان که نسخه 2017 ویژوال استودیو به صورت ذاتی از برنامه نویسی اندروید پشتیبانی می کند.

لوگو سی شارپ محمد رضا

سلام و خدا قوت به مهندس عزیز یک سوال دارم شما اموزش سی شارپ از مبتدی تا پیشرفته دارید؟؟؟


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام دوست عزیز خیر

لوگو سی شارپ حسن

سلام جناب مهندس خسته نباشید بنده علاقه شدیدی به برنامه نویسی دارم اما نمیدونم از کجا شروع کنم رشته دانشگاهیم ی چیز دیگس ولی خودم عاشق برنامه نویسیم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام وب سایت code-academy.net را مطالعه نمایید.

لوگو سی شارپ وحید

با سلام.من فیلم ها رو دانلود کردم.ولی ویژوال من 2013 هستش و موقع نصب مونو اندروید به گزینه های آن اضافه نم یشود.در قسمت new project وجود ندارد.آیا مجبورم ویژوال 2012 نصب کنم یا مونو سازگار با ویژوال های بالاتر نیز وجود دارد.


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام

با نسخه 2013 هم سازگاری دارد. پیشنهاد می کنم نسخه 2017 رو نصب کنید که همه چیز بصورت مجتمع در خود ویژوال استودیو هست.

لوگو سی شارپ احسان انصاری

سلام و خسته نباشید خدمت استاد عزیز من پکیج کامل سی شارپ خریداری کردم از شما ولی توی فصل اول فقط ویدیو راهنمای نصب هستش و فایل های اجرا نیست یک فولدرم هست که اخر همه فصل هاست به اسم پروژه اونم باز میکنم یک سری فایل هست داخلش یعنی ویدیویی نداره لطف کنید من راهنمایی بفرمایید


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام

همه فایل ها موجود هستند. کد رهگیری خریدتون رو برای بررسی بیشتر ایمیل کنید.

لوگو سی شارپ mamrza

سلام اگه بخوام از طریق سایت شما جلو برم هم باید الگوریتم بلد باشم یا نه و اگه جواب مثبت بود چه جوری باید یاد بگیرم.


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام

یاد گرفتن الگوریتم انتخابی هست و مناسب اینه که بتونید مسایل رو جز به جز ببینید. ولی الزاما برای شروع برنامه نویسی نیاز نیست چیزی از اون بدونین. در کلیه آموزش های کد آکادمی مبنا این هست که شخص چیزی از برنامه نویسی نمی داند. بنابراین همه چیز از پایه شروع شده و نیاز به انجام کاری یا یاد گرفتن چیزی برای شروع نیست.

لوگو سی شارپ محمدرضا موحدنیا

ببخشید یه سوال دیگه این پکیجی که قیمتش هفتاد دو هزار تومنه فرقش با این آموزش هایی که به صورت رایگان هست چیه آیا ادامه این آموزش هاست


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

منظورتون از آموزش های رایگان چیه؟ یکسری ویدیو در هر پکیج بصورت Demo در دسترس است.

لوگو سی شارپ علی فراهانی

سلام و عرض خسته نباشید خدمت اقای خانی من چند ماه پیش این آموزش رو تهیه کردم اما الان میخوام یه بار دیگ آموزش ها به ایمیلم ارسال شه آیا امکانش هست؟! ادرس ایمیلم: alifarah9279@gmail.com


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام در سایت ثبت نام کنید و سپس آدرس ایمیل و کد رهگیری خریدتون رو ایمیل کنید.

لوگو سی شارپ abolfazlakbari

ببخشید من چند وقت پیش از شما یک پکیج اموزشی سی شارپ برای برنامه نویسی اندروید خریداری کردم اما یکی از فصل های اموزشی شما صدا ندارد ومن نمیدانم شوما چه چیز هایی را توضیح میدهید ومن میخواستم ببینم شوما میتوانید برای من کاری کنید


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام، چنین موردی تا بحال از طرف کاربران گزارش نشده. پیشنهاد می شود که کدک codec بروز نصب کنید.

لوگو سی شارپ مجیدی

سلام و خسته نباشید بنده دو تا سوال دارم. اولی اینه که کل پکیج شما چند ساعته؟ سی شارپ و زامارین هم چند ساعته؟ دومی اینه که بعد از پرداخت چجوری پکیج رو میفرستین؟ ایمیل یا پست؟ ممنونم


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام ممنون

پکیج برنامه نویسی اندروید با سی شارپ 14 ساعت و پکیج برنامه نویسی اندروید با اندروید با جاوا 37 ساعت

بستگی داره، شما می تونید به صورت دانلود و یا پستی درخواست بدین. اگر دانلودی بود که به پنلتون لینک ها اضافه میشن بعد از پرداخت، و اگر در سبد خرید تیک پستی رو بزنید ، هم لینک دانلود به پنلتون اضافه می شه و هم بسته به ادرس پستی تون ارسال میشه

لوگو سی شارپ Abolfazl Akbari

سلام اقای خانی برای نصب visuall studio 2017 این ابزار هایی که برای برنامه visuall studio 2012 استفاده کردیم باید استفا ده کنیم یا فرقی میکنه موقع نصب ممنون میشم اگر جواب بدهید.


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام

نسخه 2017 تمام ابزارهای برنامه نویسی اندروید رو در خودش داره. ولی در نسخه های قبلی باید ابزارها رو اضافه کنید که این ابزارها و روش اضافه کردنش آموزش داده شده.

لوگو سی شارپ پرهام

سلام خسته نباشید.من فقط برنامه نویس اندروید با محیط ویژال استدیو میخوام.چجوری خریداری کنم


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام

می توانید در صفحه مربوطه این خرید رو انجام بدین.

لوگو سی شارپ پرهام محمدی

پکیج های کامل برنامه نویسی اندروید با جاوا + اندروید با سی شارپ + اندروید با کاتلین 349 هزار تومان 99 هزار تومان افزودن هر سه پکیج به سبد خرید (99 هزار تومان) آقای خانی نگاه کنید هر سه پکیج نمیخوام فقط اندروید با سی شارپ تخفیف ویژه


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

برای تهیه این پکیج به تلگرام 9397660086 پیام بدین که راهنمایی بشین.

لوگو سی شارپ moosa sarmayeh

لینک مربوط به دانلود ابزارهای مورد نظر کار نمیکنه!!!


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

ابزارها رایگان نیستند.

لوگو سی شارپ Aaaaaaaaaa

باسلام من زمانی که برای ساخت اولین پروژه به قسمت layout و فایل main.axml رو اجرا میکنم،به جای صفحه شروعی که در فیلم نشان داده شده این پیام ظاهر میشه: The layout could not be loaded: Exception of type ' Xamarin.AndroidDesinger.DesingerException' wasthrown. اگه میشه بگین که مشکل از کجاست و چگونه رفع میشه؟ با تشکر از کمکتون


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام

بهتر هست که از نسخه های جدیدتر ویژوال استودیو استفاده کنید. همینطور می تونید در Xamarin Studio هم کد نویسی کنید.

لوگو سی شارپ مصطفی احمدی

سلام بر شما ، بنده ویژوال استودیو 2017 رو نصب دارم باز هم باید زامارین و sdk و ابزارها رو دانلود کنم و نصب کنم یا خود ویژوال استودیو 2017 نصب داره ؟ چون حجم ویژوال استودیو خیلی زیاد بود کخ من نصب کردم. با تشکر


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام

بستگی داره که آیا موقع نصب کامپوننت های مربوط به Xamarin رو نصب کردین یا نه. اگر نصب کردین که دیگه لازم نیست. برای اینکه مطمئن بشین می تونین ویژوال استودیو رو باز کنید و یک پروژه جدید ایجاد کنید. اونجا اگر گزینه های Android در دسترس بود بمعنی نصب Xamarin هست.

لوگو سی شارپ مصطفی احمدی

ممنون از شما ، امکانش هست یک پروژه خیلی ساده در ویژوال استودیو 2017 ارائه فرمایید. با تشکر


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

متوجه سوالتون نشدم. ولی در این پکیج چندین پروژه آموزش داده شده.

لوگو سی شارپ ادیب صبری

سلام مهندس وخسته نباشید...یه سوال دارم اینه که این ابزارهای که تو فولدر (jdk>k&...) در پکیج سی شارپ ایا میتونن با ویژوال استودیو 2017 عمل کنن؟ یا فقط با ویژوال 2012 با تشکر


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام

اینها ابزارهای مورد نیاز هستند برای Visual studio 2012 - 2015 - ولی شما اگر نسخه 2017 رو نصب کنید به غیر از JDK به چیز دیگری نیاز ندارید

لوگو سی شارپ علیرضا

سلام ببخشید من از سی شارپ استفاده میکنم و چون تو دبیرستان از سی شارپ استفاده میکنیم بهتره با سی شارپ استفاده کنم یا جاوا


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

با سلام

با سی شارپ شروع کنید ولی بعد از اون به سمت جاوا و کاتلین برین.

لوگو سی شارپ بهاره

با سلام خدمت جنابعالی من دانش آموز سال دوازدهم هستم و میخام روی ساخت اپلیکیشن کار کنم و چون به زبان سی شارپ آشنا هستم میخواستم ببینم این پکیج آموزشی شما تا چه حد به درد کارم میخوره و چون من میخام با سی شارپ کار کنم


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام این پکیج کاملا بر روی ساخت برنامه های اندرویدی با زبان سی شارپ تمرکز کرده. مباحث از صفر تا قسمت های پیشرفته هستند.

لوگو سی شارپ مهدی

سلام لینک دانلود ابزارها خراب است


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

سلام بر شما؛ لینک ها سالم هستند.

لوگو سی شارپ علیرضا

سلام من چند تا برنامه با ویژوال استودیو 2013 نوشتم ، آیا میتونم با نصب ویژوال استودیو 2015 به بعد که شامل زامارین هست و تهیه فایل آموزشی شما برای همون پروژه های قبلی خروجی اندروید بگیرم با تشکر


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

با سلام بله می تونین

لوگو سی شارپ امیر.پ

اگه یکی از نمونه ویدئو ها رو میذاشتین ک ادم ببینه خوبه یا نه خیلی مفید میشد حداقل صدای مدرس رو میشنیدیم و این خیلی تاثیر داره روی انتخاب


آموزش برنامه نویسی
بهنام خانی

با سلام

دوست عزیز 6 ویدیو اول رایگان هست. لینک رو در همین صفحه می توانید پیدا کنید.