با توجه به نیاز بعضی از فراگیرندگان برنامه نویسی اندروید، تصمیم بر برگزاری دوره های برنامه نویسی اندروید به صورتی خصوصی گرفتم. سرفصل این دوره خصوصی می تواند بنا به میزان مهارت فعلی، هدف و محل سکونت شما متفاوت باشد. به این صورت که:

1- در حال حاضر در ایران زندگی می کنید و به عنوان برنامه نویس اندروید با سنیوریتیِ mid-level مشغول به فعالیت در شرکت نرم افزاری هستید. بنابراین سرفصل برنامه نویس ارشد یا همان senior برای شما در نظر گرفته شده و تدریس می شود.

2- شما ساکن خارج از کشور هستید و مجوز کار دارید. ولی به تازگی می خواهید وارد صنعت نرم افزار شوید و ذهنیتی در مورد برنامه نویسی اندروید ندارید. در این صورت، سرفصل دوره برای شما به صورتی خواهد بود که بتوانید به عنوان junior وارد بازار کار شوید.

چرا نیاز به دوره خصوصی است؟
دوره های آموزشی زیادی برای برنامه نویسی اندروید به زبان انگلیسی و فارسی وجود دارد. ولی مساله ای که در رابطه با این دوره ها وجود دارد این است که سرفصل این دوره ها به گونه ای در نظر گرفته شده که بتواند دامنه وسیعی از کاربران را در بر بگیرد.
در حالی که این دوره خصوصی به گونه ای طرح ریزی شده که یک هدف اصلی را دنبال کند: انتقال مفاهیمی که رکروتر و تیم لید یک شرکت نرم افزاری از شما توقع دارد.

نحوه برگزاری دوره به چه صورت است؟
دوره ها به صورت آنلاین برگزار می شود. بنابراین امکان ضبط دوره ها و مرور چند باره آنها وجود دارد.

محتوای دوره چه مطالبی را پوشش می دهد؟
همانطور که گفته شد سرفصل دوره ها بنا به پارامترهای مختلفی متغیر است. ولی فارغ از عنوان ها و شالوده سرفصل، هدف مهم تر است. هدف این دورهِ خصوصی آماده سازی شما برای ورود به بازار کار ایران و خارج از کشور است.

هزینه دوره به چه صورت خواهد بود؟
بر اساس نیاز شما، و در صورتی که شرایط شما مشمول بند 1 است، نیازمند حدودا 12 ساعت تدریس هستید که در حال حاضر هزینه هر ساعت معادل 5.750.000 تومان خواهد بود.
و همینطور در صورتی که مشمول بند 2 هستید، نیازمند حدودا 40 ساعت آموزش میباشید که هزینه هر ساعت معادل 23 یورو خواهد بود.

مشاوره و ارتباط با من
در صورتی علاقه می توانید از طریق تلگرام به شماره 9397660086 با من ارتباط برقرار کنید.